A jednak świat opiera się na miłości i dobroci.

Problem bezdomnych zwierząt jest nadal aktualny. Nawet w krajach zamożnych społecznie nie znika potrzeba schronisk dla zwierząt w trudnych sytuacjach. Nie ma znaczenia, jak dokładnie zwierzęta trafiły na ulicę, ich życie toczy się wśród problemów i chorób, nikt nie uchroni ich przed okrucieństwem. A jednak świat opiera się na miłości i dobroci. Wspaniałe zestawienie zdjęć psów, które miały szansę zostać uratowane przez troskliwych ludzi, którzy zaoferowali im schronienie i swoją miłość.

1. Ten karmelowy przystojniak obchodził rok w rodzinie, która opiekowała się szczeniakiem umierającym na marskość. Nawiasem mówiąc, lekarze zakłądali, że nie przeżyje dłużej niż trzy miesiące. Według właścicieli, teraz z pupilem wszystko jest w porządku i nikt nawet nie pamięta o problemach zdrowotnych.

foto: storyfox.ru

2. Mały Toby został znaleziony w rynsztoku. Pies nie mógł samodzielnie wyjść z powodu problemów z tylnymi nogami. Jego łapy nigdy nie wróciły do normy, ale dzięki właścicielom nie stanowi to już problemu. Według nich Toby jest urodzonym zawodnikiem.

foto: storyfox.ru

3.Temu pitbullowi przydzielono brutalny los w psim klubie walki. Przyszłych faworytów walk trenowano na Jokerze. Teraz skończyła się beznadziejna passa w jego życiu, właściciele dali mu to, co najważniejsze – miłość, która leczy duszę.

foto: storyfox.ru

4. Różnica między tymi zdjęciami to rok, a tutaj nawet nie lśniąca sierść i zaokrąglone boki są godne uwagi, ale spojrzenie psa. Obecni właściciele zapewniają, że nie ma nikogo słodszego i bardziej czułego niż ich pies.

foto: storyfox.ru

5. Buck trafił do młodej pary latem 2019 roku. Stan psa świadczył o skrajnym wyczerpaniu, które dotknęło również narządy wewnętrzne. Dziś piesek jest zdrowy, wesoły i absolutnie szczęśliwy. Uwielbia swoich „rodziców”, a oni nie wyobrażają sobie życia bez Bucka. Młodzi ludzie mówią, że adoptowanie go było najlepszą i najwłaściwszą decyzją w ich życiu.

foto: storyfox.ru

6. Rożnica kolosalna, prawda?

foto: storyfox.ru

7. Sześć lat temu w życiu Luny nadszedł cudowny moment, poznała „swoich” ludzi. Teraz rodzina żyję w absolutnej harmonii i bezgranicznej wzajemnej miłości.

foto: storyfox.ru

8. Cóż, ten uroczy kolaż, od pierwszego zdjęcia do dnia dzisiejszego, został zrobiony o ulubionym zaadoptowanym zwierzęciu przez jego właściciela. Uważa, że najbardziej wyrazistą i emocjonalną częścią ciała psa są jego wystające uszy.

foto: storyfox.ru

9. Magnum trafił do rodziny kochających i życzliwych ludzi, ale wcześniej został uratowany przez weterynarzy i pracowników schroniska, którym właściciele psa niestrudzenie dziękują.

foto: storyfox.ru

10. Urocza blondynka Maya, rok po „adopcji”. Szczeniak trafił do schroniska bardzo wychudzony. Teraz dzięki miłości i trosce Maya jest prawdziwą pięknością.

foto: storyfox.ru

Główne zdjęcie: storyfox.ru