Według niektórych ​​dziennikarz powinien być spokojny i opanowany i przekazywać informacje o wydarzeniach, nie będąc rozproszonym niczym. Inni uważają, że reporter jest tylko człowiekiem i jako najważniejsze uznają jego towarzyskość i umiejętność kierowania sytuacją. Brazylijski dziennikarz Arthur Lira wypróbował obu.

Dziennikarz prowadził relację na żywo na ulicy, kiedy podeszła do niego kotka i starając się zwrócić na siebie uwagę otarła się o jego nogi

Artur nie mógł powstrzymać uśmiechu, kotka zachowywała się tak naturalnie – ocierała się, prosząc o pogłaskanie. Oczywiście, kochający koty dziennikarz nie mógł się powstrzymać i reportaż został przerwany. Ale jednak to nie wystarczyło kotce i kilka razy nieopatrznie pokazała się w kadrze.

Source: youtube.com

Jak się później okazało, kotka była bezdomna, a była karmiona przez wszystkich w okolicy. Następnego dnia dziennikarz wrócił z jedzeniem, klatką i smakołykami. Złapana kotka została zbadana przez weterynarza, który nie znalazł żadnych problemów zdrowotnych. Kotka została przekazana pod opiekę ciotki dziennikarza, który od czasu do czasu ją odwiedza. Oto jak ważne jest wybranie odpowiedniej chwili na pokazanie się!

Główne zdjęcie: lemurov.net