Dom w domu to właśnie to, o czym będzie ta historia. Mężczyzna wprowadził się do mieszkania i być może mieszkałby w nim przez długi czas, nawet nie podejrzewając, że na strychu jest inne mieszkanie.

foto: lemurov.net

Udostępnił zdjęcia swojego znaleziska na portalach społecznościowych, dzięki czemu udało się ustalić szczegóły historii tego domu.

foto: lemurov.net

Okazało się, że kiedyś na parterze był sklep, a właściciele mieszkali na poddaszu, gdzie znaleziono stare mieszkanie. Później budynek oddali do kościoła, natomiast pierwsze piętro pozostało zamknięte. Nie było używane, a zamiast tego wykonano przybudówkę do domu.

foto: lemurov.net

Wewnątrz mieszkania na poddaszu znajduje się łazienka, okna, a nawet stare tapety. Należy zauważyć, że poprzedni właściciel nic o tym nie mówił. Nie wiadomo, czy chciał to przemilczać, czy nie wiedział.

foto: lemurov.net

Użytkownicy, którzy zobaczyli zdjęcia, zareagowali na nie różnie. Ktoś uważa, że to przerażające zdjęcia z horroru, a ktoś ochrzcił to daczą, sugerując, że taki bonus jest dobrym dodatkiem do istniejącego domu.

Główne zdjęcie: lemurov.net