Wzruszające wideo samotnego szczeniaka stało się popularne na TikTok i do tej pory zostało obejrzane przez prawie milion użytkowników.

Ten filmik jest bardzo popularny na TikTok, w którym szczeniak szuka przytulnego miejsca między łapami siedzącego psa, nie wiedząc, że jest to figurka z gipsu. Autor filmiku – użytkownik @isaacpapi90 – powiedział, że znalazł zwierzę na schodach w swoim domu. Na filmiku, który został obejrzany już ponad 900 tysięcy osób, mężczyzna mówi do zwierzaka: „Hej, jak się tu dostałeś? To nie twoja mama. Myślisz, że to twoja mama?”

foto: google

Jak wyjaśnił później autor filmiku, szczeniak przychodził w to miejsce kilka dni z rzędu i przytulał się do figurki z gipsu, myśląc, że to jego matka. Smutny samotny szczeniak rozkochał w sobie mieszkańca Hiszpanii. Mężczyzna postanowił udostępnić post w sieciach społecznościowych, ale nie spodziewał się, że to wywoła takie poruszenie wśród internautów.

Nagranie z samotnym szczeniakiem zebrało 164 tys. polubień i ponad 2,5 tys. komentarzy.

Użytkownicy poruszeni tym, co zobaczyli, wyrazili współczucie dla szczeniaka. „Biedne maleństwo, oczywiście, że tęskni za matką”, „Przytul go, potrzebuje dużo miłości”, napisali internauci w odpowiedzi na post. Niektórzy subskrybenci namawiali autora do okazania litości i zabrania szczeniaka do siebie.

Filmik można obejrzeć tutaj:

Source: facebook.com

Nie wiadomo, czy ten mężczyzna zdecydował się na adopcję nowego przyjaciela, ale później opublikował kolejny filmik, w którym widać puszystego szczeniaka na dziedzińcu kamienicy - użytkownicy mogą mieć tylko nadzieję, że psiak już ma swój własny dom.

Główne zdjęcie: google.com