Jedna postać z pierwszych filmów pojawi się w reboocie.

12 października w Internecie pojawił się zwiastun nieoczekiwanego filmu - reboot kultowego filmu „Kevin sam w domu”. Projekt będzie miał taką samą nazwę jak legendarny oryginał. Fabuła jest niemal identyczna, jednak zamiast Francji rodzice Maksa (bo tak się nazywa główny bohater) wyjeżdżają do Japonii bez niego. Wygląd bohaterów bardzo się zmienił, teraz kobieta zajmie miejsce jednego z rabusiów.

Premiera filmu zaplanowana jest na 12 listopada, ale na razie zobaczmy, jak bardzo nowe postacie będą się różnić od zwykłych Kevina, Harry'ego, Marvina i innych.

Kevin – Maks

foto: wday.ru

foto: wday.ru

Główną rolę w nowym filmie zagra aktor Archie Yates, którego wielu pamięta z filmu „Jojo Rabbit”. W przeciwieństwie do Macaulaya Culkina, który miał zaledwie 10 lat w momencie kręcenia pierwszego filmu „Kevin sam w domu”, Archie ma 12 lat i wygląda wyraźnie bardziej dojrzale.

Kate – Carol

foto: wday.ru

foto: wday.ru

Już ze zwiastuna widać, że w nowym filmie matka Maksa będzie znacznie twardsza i bardziej apodyktyczna niż zwykła Kate McCallister. Postanowili, że nowa bohaterka zewnętrznie nie będzie zbyt podobna do Kate.

Peter – Blake

foto: wday.ru

foto: wday.ru

Ojciec Maksa w reboocie będzie wydawał się bardziej infantylny niż bohater Johna Hearda, który zmarł w 2017 roku. Ale Pete Holmes jest jedynym aktorem w nowym filmie, który będzie podobny zewnętrznie do Petera McCallistera - zrobili mu podobną fryzurę. Artysta ma również podobne rysy twarzy.

Buzz

foto: wday.ru

foto: wday.ru

Jedynym aktorem, który grał w dwóch pierwszych filmach i wziął udział w nowym, jest Devin Ratray. Aktor zagrał wrednego brata Kevina Buzza, który później został policjantem. Podobno to Buzz McCallister uratuje młodego Maksa od kłopotów.

Marvin – Jeff

foto: wday.ru

foto: wday.ru

Daniela Sterna w roli Marvina zastąpił Rob Delaney, który wcielił się w jednego z rabusiów o imieniu Jeff. Nowy bandyta ma zupełnie inny wygląd, ale charakter jest taki sam: życzliwy i nieco głupi.

Harry – Pam

foto: wday.ru

foto: wday.ru

Duże zmiany zaszły w bohaterze Joe Pesci. Bohater o imieniu Harry został zastąpiony przez złodziejkę Pam. Podobnie jak bohater kultowego filmu, Pam jest silna i jest liderem, i tak jak Harry namawia Marvina na misję, Pam robi to z Jeffem.

Główne zdjęcie: wday.ru