Nie znajdziesz psa bardziej przyjaznego i towarzyskiego niż Atlas. Główną pasją tego szczeniaka jest poznawanie nowych przyjaciół gdziekolwiek będzie. Nikt nie może się oprzeć jego charyzmie… prawie nikt.

Golden Retrievery są przyjazne i beztroskie, ale nawet należąc do tej rasy Atlas jest bardzo wyjątkowym psiakiem. Jego życiowa filozofia jest prosta: nie ma obcych, są tylko przyjaciele, których jeszcze nie poznałeś. Kiedy pojawia się przed nim osoba, z którą pies pragnie się zaprzyjaźnić, Atlas jednoznacznie sugeruje, że można go pogłaskać. Szczeniak najpierw opuszcza ręce nowego znajomego łapą, a następnie grzecznie siada przed nim, gotowy do tego, by go głaskano.

Source: TikTok

To prawie nigdy nie zawodzi – jak oprzeć się urokowi rocznego labradora, który już zdaje się kochać Cię całym sercem? Ale pewnego dnia stało się inaczej. Tego dnia właścicielka Atlasa, Erin Lundy, zabrała go na zwykły spacery. Zauważyła, że ​​sąsiedzi już rozpoczęli przygotowania do Halloween i umieścili na trawniku przed domem kilka złowrogich dekoracji. Były tam nagrobki, kości, a nawet pełnowymiarowa lalka-wiedźma.

Ale dla Atlasa dekoracja nie była tylko dekoracją. Zauważył wiedźmę i zdecydowanie zaczął ciągnąć do niej - szczeniak chciał poznać nowego przyjaciela. Atlas, ciągnąc za smycz, chciał się znaleźć obok straszliwej wiedźmy. Usiadł przed nią i czekał, aż zostanie podrapany. Próbował opuścić jej ręce, próbował usiąść tak, żeby go zauważyła, ale to wszystko na próżno. Biedny Atlas bardzo się starał, ale wiedźma nie chciała się z nim zaprzyjaźnić.

Source: TikTok

Właścicielka prawie wybuchła śmiechem, patrząc, co jej pies próbuje zrobić by wiedźma go pogłaskała. To było takie słodkie, widzieć go próbującego znaleźć przyjaciela – a on dosłownie nie wiedział, jak zareagować na to, że nie chcą go głaskać. Wcześniej w życiu małego retrievera nie było takich rozczarowań. Śmianie się z niego byłoby okrutne, ale jak śmiesznie wyglądał!

Tego dnia właścicielce udało się zabrać szczeniaka z trawnika sąsiada (mamy nadzieję, że dobrze go pocieszyła, częstując smakołykiem i drapiąc za uszami!). Ale Atlas nawet nie pomyślał, żeby się poddać. Postawił sobie za cel osiągnięcie wzajemności od straszliwej wiedźmy. Chce ją odwiedzać codziennie. Kiedy idzie na spacer, Atlas zatrzymuje się, by spojrzeć na swoją przyjaciółkę wiedźmę.

Source: TikTok

Jeszcze go nie podrapała, ale to go nie powstrzymało. Jest pewien, że prędzej czy później zdoła rozkochać ją w sobie, a ona w końcu podrapie szczeniaka za uszami.

Główne zdjęcie: goodhouse.ru