Osoby spod tych znaków zodiaku przed niczym się nie zatrzymują! Są stanowcze, dążące do celu, gotowe do walki i nigdy nie opuszczają ręce. Podejmują ryzyko, chronią siebie i swoich bliskich. Starają się poradzić sobie z różnego rodzaju problemami.

Baran

Rządzi nimi Mars, planeta, która dodaje im odwagi. Są ognistymi znakami zodiaku - bardzo namiętnymi, pełnymi zapału, gotowymi do walki. Mają swoje zdanie, chcą być wysłuchani i pokazują siebie jako nieustraszeni. Nie boją się próbować nowych rzeczy i stawiać czoła problemom. Chcą zwycięstwa, osoby spod tego znaku zodiaku są ambitne i stanowcze. Baran to bardzo odważny znak zodiaku. Podejmują ryzyko, bo uwielbiają to.

Lew

Królowie zodiaku nie są tchórzami! Osoby spod tego znaku zodiaku są odważne i zimnokrwiste, jak prawdziwe lwy. Są bardzo pewne siebie, trochę dumne i nie boją się znaleźć nawet w niebezpieczeństwie - to czyni ich bohaterami, dlatego inni akceptują ich jako przywódców. Lwy wiedzą jak zachować spokój i wyjść z każdej sytuacji zwycięsko. Rządzi nimi Słońce, co czyni ich tak pewnymi siebie i silnymi osobowościami. Wykorzystują każdą okazję którą widzą, podejmują wyzwania i wierzą w siebie. Idą zawsze do przodu i mają odwagę.

Skorpion

Niewiele jest rzeczy, które mogą przestraszyć Skorpiona. Lubią horrory, przerażające mity i legendy, pociąga ich okultyzm i ciemność. Rządzi nim Pluton, planeta związana z mistyczną i ciemną stroną życia. Te znaki zodiaku rozumieją, że nic nie jest trwałe i wszystko się zmienia. Dlatego odważnie i bez wahania podejmują ryzyko. Zwłaszcza jeśli to pomaga w ich rozwoju. Nie pozwalają, by strach przeszkadzał w cieszeniu się życiem i posiadaniu odwagi.

Główne zdjęcie: google.com