Ten pies o figlarnym spojrzeniu i ładnej buzi nazywa się Holly. Do niedawna Holly była bezdomna i bardzo ciężko chora. Ale w pewnym momencie jej życie się zmieniło!

Kiedy przyszła właścicielka zobaczyła ją po raz pierwszy na zdjęciu, od razu zorientowała się, że chce zabrać tego uroczego psa do swojego domu. Była malutka, ale w tej zabawnej twarzy można było wyczytać miłość do życia i umiejętność cieszenia się każdym dniem. Nawet pomimo tego, że los nie rozpieszczał tego szczeniaka.

foto: mimimetr.me

Na samym początku swojego życia Holly trafiła do schroniska wraz z matką i rodzeństwem. Ich los mógł być bardzo smutny, ponieważ w tej instytucji istnieje praktyka usypiania zwierząt. Tych, dla którzych nie mogą znaleźć właścicieli, poddaje się eutanazji.

Na szczęście ta czworonożna rodzina została uratowana przed tragedią. Wszystkie psy były bardzo chore, słabe, a ich sierść pokryta była pchłami i kleszczami. Mała Holly również nie była w najlepszym stanie, a lekarze zakładali, że ma parwowirusa. Dziecko musiało przejść poważne leczenie, po którym wszystkie psy znalazły tymczasowy dom. Zdjęcie naszej bohaterki zobaczyła przyszła właścicielka, która zakochała się w Holly całym sercem. Uratowała jej życie!

foto: mimimetr.me

Właścicielka zauważyła, że Holly wygląda na chorą. Miała osłabiony układ odpornościowy, a organizm nie chciał walczyć z wirusami, które go zaatakowały. Psa trzeba było pilnie zabrać do weterynarza, gdzie okazało się, że zachorowała na ostrą chorobę układu oddechowego. Infekcja mogła doprowadzić maleńkie stworzenie do śmierci, ale udało im się uratować Holly!

Teraz ma cztery miesiące i rośnie w zawrotnym tempie! Właścicielka żartuje, że szczególnie szybko rosną jej uszy, które prawdopodobnie będą większe niż ich właścicielka.

foto: mimimetr.me

Teraz Holly cieszy się życiem! Według właścicielki jest bardzo zabawna i uwielbia płatać figle, uwielbia swoje zabawki i cały czas coś gryzie. Lubi się przytulać i biegać po zielonych trawnikach.

foto: mimimetr.me

Ale co najważniejsze, jest szczęśliwa i wie, że jest bardzo kochana!

Główne zdjęcie: mimimetr.me