Zabawny materiał filmowy z udziałem dwóch słoni został nagrany przez pracowników rezerwatu Samui Elephant Haven. Filmik został zamieszczony na Instagramie.

Dom słoni, które od lat pracują w branży turystycznej, znajduje się na tajskiej wyspie Koh Samui. Zostały zaadoptowane i zaopatrzone we wszystko, czego potrzebują, ale zwierzęta muszą być z czegoś utrzymywane. Oprócz darowizn ludzie mogą uszczęśliwiać zwierzęta w inny sposób. Każdy może zadowolić słonia ciastem.

Tym razem postanowili poczęstować starą samicę Khun. Dostała 80-kilogramowe ciasto z ryżu, dyni, arbuza, bananów i winogron, ale wszystko się potoczyło zupełnie inaczej. Słonik Steve pozbawił babcię smakołyka, bo maleństwo rzuciło się jako pierwsze w stronę dania, skacząc prosto na ciasto. Słoniątko rozrzuciło smakołyki, podczas gdy jego babcia spokojnie delektowała się pysznościami.

Filmik szybko stał się popularny w sieciach społecznościowych, ponieważ nie można oglądać zabawę słoniątka bez uśmiechu. Nic dziwnego, że materiał filmowy szybko zyskał ogromną liczbę wyświetleń.

Główne zdjęcie: google.com