Sławni przystojni mężczyźni, którzy postanowili zmienić się na lepsze, ale wynik był zupełnie inny.

Chirurgia plastyczna już dawno przestała być wyłączną prerogatywą kobiet. Kiedy wygląd mężczyzny jest jego atutem, jest on gotowy na każdy lifting, korekcję powiek i nosa. Ale wynik nie zawsze jest pomyślny. Na naszej liście są sławni mężczyźni, którzy zdecydowanie mieli pecha z chirurgiem. Co zrobili źle, dowiedzieliśmy się od czołowego chirurga plastycznego kliniki „Vremya Krasoty” Otari Gogiberidze.

Sylvester Stallone

foto: google

Na zdjęciach i filmach Stallone w 2021 roku prawie niemożliwe jest rozpoznanie przystojnego mężczyzny ze słynnego „Rocky”. Aktor ma maskowatą twarz, minimum emocji i mimiki. Wygląda na to, że wykonano lifting twarzy i operację powiek. Teraz aktor ma opuchniętą twarz - wynika to z faktu, że po operacji plastycznej obrzęk tkanek miękkich utrzymuje się przez długi czas. Brak mimiki twarzy wiąże się prawdopodobnie z dość dużą „dawką” toksyny botulinowej. Aktor nie zaczął nagle robić operacje plastyczne, a stopniowo zmieniał swój wygląd. Natomiast w wieku 75 lat skóra już w inny sposób reaguje na zmiany – potrzeba więcej botoksu, wolniejsza jest regeneracja po operacjach plastycznych.

Jean-Claude Van Damme

foto: google

Aktor wielokrotnie przyznawał, że nie jest gotowy na starzenie się. W drodze do wiecznej młodości jasne jest, że uciekł do zastrzyków z toksyny botulinowej, które z czasem sprawiły, że mimika twarzy stała się mniej ruchliwa, ale nie jest to tak krytyczne. Najprawdopodobniej wykonał korekcję powiek, ale można to już powtórzyć. I oczywiście wypełniacze - sprawiły, że twarz jest trochę opuchnięta.

Michael Jackson

foto: google

Król pop muzyki wykonał ogromną liczbę operacji - według niektórych źródeł ponad 30 - i jest to bardzo podobne do prawdy. Zakładam, że Jackson miał dysmorfofobię – zaburzenie psychiczne, w którym osoba jest patologicznie niezadowolona ze swojego wyglądu. Bez względu na to, ile operacji i zabiegów plastycznych wykona dana osoba, nigdy nie będzie w pełni zadowolona z wyniku.

Najprawdopodobniej wykonano korekcję powiek, podbródka i podniesienie brwi. Modelowanie kości policzkowych sprawiło, że ​​twarz była nienaturalnie szeroka, a policzki zapadnięte. I oczywiście duża liczba operacji nosa - doprowadziło to do zmiany struktury tkanek nosa. Nos staje się kruchy i wygląda bardzo nienaturalnie. Michael Jackson wykonał tak wiele operacji, że mostek nosowy zaczął się zapadać.

Mickey Rourke

foto: google

O ile nam wiadomo, aktor uciekł się do chirurgii plastycznej z dwóch powodów: aby nos wyglądał lepiej po licznych złamaniach (Mickey Rourke ćwiczył boks) oraz poprawić zmiany związane z wiekiem.

Ale blizny są dość szorstkie i twarde. Widać również, że Mickey za bardzo zafascynował się wypełniaczami z kwasem hialuronowym, których nie można robić ze względu na jego typ starzenia się twarzy, co doprowadziło do silnych obrzęków.

Ray Liotta

foto: google

Aktor często znajduje się na liście „gwiazd, którzy nie mieli szczęścia z operacjami plastycznymi”. Ale nie jestem pewien, czy w ogóle była taka operacja - po prostu porównują zdjęcia z bardzo różnych lat. Człowiek zmienia się z biegiem lat. Na ostatnich zdjęciach widzimy, że mężczyzna jest w dość dojrzałym wieku i dlatego całkiem naturalne jest, że twarz stała się pełniejsza, opuchnięta.

Ale być może uciekł się do jakiegoś rodzaju wypełniaczy. Powtarzam – zastrzyki dla męskiego typu skóry należy wykonywać bardzo ostrożnie. Każdy wypełniacz należy dobrać indywidualnie, zgodnie ze wskazaniami - i stosować z umiarem.

Barry Manilow

foto: google

Wcześniej był wymieniany jako utalentowany piosenkarz i przystojny mężczyzna, teraz Barry jest częściej określany jako ofiara operacji plastycznej. Sam Barry zaprzecza wszystkiemu, ale nie ma co do tego wątpliwości – operacja plastyczna była, do tego niezbyt udana. Wypełniacze, które miały stworzyć męski podbródek, przeszły do ​​kości policzkowych, dodając opuchlizny, przez co kontur twarzy się zmienił.

Główne zdjęcie: google.com