Rodzina królewska została zauważona przez fotografów na lotnisku Heathrow. Wygląda na to, że jadą na wakacje. Oznacza to, że Elżbieta II jest w porządku.

Kate Middleton i Książę William, jak każdy inny rodzic na świecie, muszą dostosować swoje wakacje do wakacji szkolnych. Pełną rodzinę z trójką dzieci zauważono na parkingu londyńskiego lotniska Heathrow. Bez ochrony, biegających asystentów lub osobistego kierowcy, jak to jest w zwyczaju, na przykład u Harry'ego i Megan. Tylko jedna niania. William wyciąga walizkę z bagażnika, Kate zbiera dzieci na chodniku. Z zewnątrz nie można powiedzieć, że mamy do czynienia z przyszłymi monarchami.

foto: elle.ru

foto: elle.ru

Wakacje członków rodziny królewskiej to dobry znak dla całego kraju. Oznacza to, że nie trzeba martwić się o zdrowie Elżbiety II, która w zeszłym tygodniu spędziła noc w szpitalu i odwołała wszystkie wyjazdy służbowe.

Patrząc na letnią sukienkę Kate od marki ME+EM, sandały, spodenki dzieci, wydaje się, że rodzina jedzie do gorącego kraju. Inną sugestią jest to, że Kate i William polecieli do Grecji na ślub miejscowego księcia Filiposa, który w zeszły weekend poślubił własną żonę po raz trzeci w roku.

Główne zdjęcie: elle.ru