Niektóre dziewczyny lubią twierdzić, że opanowanie sztuki makijażu jest trudne. Całkiem możliwe, że mają racje. Ale przykład tego chłopaka udowadnia, że człowiek, który dosłownie nie ma rąk, może również stworzyć coś wyjątkowego za pomocą makijażu. Postanowiliśmy dowiedzieć się, jak mu się to udaje!

Gabe Adams-Whitley urodził się w Brazylii. Od urodzenia chłopca życie było dla niego surowe: urodził się bez uformowanych kończyn, spowodowane anomalią genetyczną - zespół Hanharta.

Rodzice Gabe'a zdali sobie sprawę, że nie są w stanie zapewnić swojemu wyjątkowemu dziecku godnej przyszłości. Napisali więc zrzeczenie. Wyglądało na to, że nic dobrego nie czeka chłopca. Jednak został adoptowany przez amerykańskie małżeństwo z Utah.

O historii małego chłopca z dalekiej Brazylii dowiedzieli się przez przypadek: Janelle Adams po prostu zobaczyła zdjęcie chłopca w sklepie spożywczym, na małym plakacie o zagranicznych dzieciach do adopcji. Janelle przyznaje: „Mieliśmy obawy, ale nie mogliśmy przestać myśleć o uroczym małym chłopcu, który był tak daleko bez rąk, nóg i rodziny".

W końcu ona i jej mąż Ron spotkali się z synem na lotnisku. To nie było ich pierwsze doświadczenie z adopcją, w rodzinie Adamsów jest w sumie 13 dzieci, więc obawy szybko zostały rozwiane.

Ten młody człowiek ma teraz 20 lat. Z powodzeniem ukończył szkołę, uprawia sport i wygłasza mowy motywacyjne. Gabe również przygotowuje się do studia. Jednak nawet teraz, bez zawodu i z niepełnosprawnością, udaje mu się zarabiać pieniądze.

Gabe Adams-Whitley prowadzi kilka blogów, na Instagramie, TikTok i YouTube. Pokazuje tam, jak radzi sobie z obowiązkami domowymi bez uformowanych kończyn. Robi również makijaże. Gabe już od dłuższego czasu interesuje się makijażem. Jest to dla niego sposobem aby wyrazić siebie.

Na jego TikTok, gdzie dzieli się swoimi pomysłami, subskrybuje go kilka milionów osób. Widzowie zastanawiają się, jak Adams radzi sobie ze wszystkimi narzędziami wizażysty bez użycia rąk. Dlatego w mediach społecznościowych młodego człowieka aż roi się od przychylnych komentarzy.

Sam Gabe przyznaje, że nie spodziewał się takiego sukcesu w mediach. Był zaskoczony, gdy po tym, jak otwarcie ujawnił swój wygląd, liczba wyświetleń jego wideo wzrosła do milionów. Młody człowiek wciąż zastanawia się, co robić dalej. Ponieważ najwyraźniej ma on dobre perspektywy w robieniu makijażu!

Główne zdjęcie: lemurov.net