Nadszedł czas, aby wykorzystać swój urok!

Byk

W listopadzie Twoje życie miłosne jest w pełnym rozkwicie: nieoczekiwane spotkania, miłe randki - krótko mówiąc, dużo romantycznych rzeczy. Planety ostrzegają Cię: ta fala uczuć może być tak potężna, że z łatwością zmiecie Cię z nóg. Do Ciebie należy decyzja, czy chcesz doświadczyć miłosne przygody, czy nie.

Skorpion

Twój i tak już rozbrajający urok bije w listopadzie wszelkie rekordy. Powtarzaj to sobie na głos: Jesteś piękna, odniosłaś sukces i jesteś pewna siebie. Uwierz, że jesteś warta tego, co najlepsze - a będziesz w stanie zbudować związek, o którym od dawna marzysz. Jeśli na horyzoncie pojawi się niewinna (i bardzo przyjemna) okazja do flirtu, nie odmawiaj sobie tej przyjemności.

Strzelec

W listopadzie w centrum zainteresowania będziesz właśnie Ty. Oceniaj swojego adoratora nie po jego elokwentnych komplementach i obietnicach, ale po jego czynach. Na pewno spotkasz taką osobę. Jeśli jesteś już w związku, to okres romantyczny z partnerem w tym miesiącu tylko wzmocni związek. Jesteś teraz w najlepszej formie - wykorzystaj to!

Główne zdjęcie: glamour.ru