Wielu rodziców często spiera się między sobą o to, do kogo bardziej podobne jest ich dziecko. W przypadku naszych bohaterek pytanie „Kto jest ojcem?” nie jest potrzebne, bo te córki tak bardzo przypominają swoich sławnych tatusiów.

Jennifer Aniston

foto: google

Niedawno 52-letnia Jennifer Aniston, gwiazda serialu „Przyjaciele”, pogodziła się ze swoim ojcem, który opuścił rodzinę, gdy dziewczynka miała zaledwie jedenaście lat. Gdy świat zobaczył wspólne zdjęcie ojca i córki, wszyscy byli zaskoczeni, jak bardzo są do siebie podobni. To po nim hollywoodzka gwiazda odziedziczyła kształt oczu i nosa, nie mówiąc już o kształcie twarzy. Uśmiech ojca i córki są takie same.

Sofia Coppola

foto: google

Sofia Coppola urodziła się w rodzinie utalentowanego reżysera Francisa Forda Coppoli i oprócz tego, że odziedziczyła talent po ojcu, osiągając znaczące wyżyny w kinie, odziedziczyła również niektóre cechy zewnętrzne ojca. Ciemne, głębokie oczy, nos, usta... Sofia to ten sam Francis, ale w kobiecym wydaniu. Jeśli zwrócisz uwagę na sposób pracy obu członków słynnej dynastii, nie będziesz miał wątpliwości, że jest to sytuacja, kiedy niedaleko pada jabłko od jabłoni.

Ida Lundgren

foto: google

Ta dziewczyna mogłaby z łatwością być na okładkach magazynów przez ostatnie dziesięć lat. Wysoka i piękna Ida Lundgren do osiemnastego roku życia pozostawała pod ścisłą kontrolą swojego sławnego ojca, Dolpha Lundgrena.

Nawiasem mówiąc, to właśnie po nim odziedziczyła skandynawską urodę i posturę. Ojciec gwiazdy nadal wybiera, w jakich filmach będzie występować jego córeczka, i uważnie monitoruje jej poczynania jako modelki.

Rosalinda Celentano

foto: google

foto: google

Rosalinda Celentano jest trzecim dzieckiem słynnego Adriano Celentano i aktorki Claudii Mori. Ciekawe jest to, że córka wyrosła tak jak jej ojciec - jest prawdziwą buntowniczką. Kiedy ojciec zabronił jej pójść w jego ślady, ogoliła głowę i opuściła dom, ale spełniła swoje marzenie.

Gotowa udowodnić, Rosalinda zrobiła wszystko, by być nie tylko dzieckiem gwiazd, ale i silną osobowością. Nie jest taka jak wszyscy: w 2013 roku dziewczyna publicznie ogłosiła swój biseksualizm. Brawo za odwagę i otwartość!

Główne zdjęcie: google.com