Sarah Kelly przypadkowo dowiedziała się o bezdomnej rudej kotce. Kotka niedawno urodziła, a gdy kocięta trochę podrosły, zaczęła szukać dla nich domu. I zrobiła to bardzo mądrze.

foto: kakao.im

Po raz pierwszy kotka została zauważona na ganku domu. Była bardzo nieśmiała, ale gdy się ośmieliła, zaczęła żałośnie miauczeć.

foto: kakao.im

Widać było, że zwierzę jest bardzo wycieńczone i głodne. Zlitowano się nad nią i nakarmiono.

foto: kakao.im

Kiedy kotka była już pełna, to uciekła. Następnego dnia wróciła, ale już z kociakiem.

foto: kakao.im

Maleństwo było do niej bardzo podobne i podążało za swoją matką. Kociak był bardzo głodny. Maluch najadł się tego dnia. Dzień później kotka postanowiła ponownie odwiedzić swoich dwunożnych przyjaciół, ale już z dwoma kociakami.

foto: kakao.im

Sarah znalazła dom tymczasowy dla futrzanej rodziny i razem z przyjaciółmi postanowiła odnaleźć całą rodzinę.

foto: kakao.im

Kocięta zostały znalezione bez problemów i ostrożnie umieszczone w dużym pudełku. Na matkę kotkę zastawiono pułapkę, ale ta uciekła.

foto: kakao.im

Chwilę później ruda kotka wróciła na ganek, gdzie ją nakarmiono. Zwierzę zostało złapane, a następnie matka znalazła się obok swoich dzieci, które już za nią zdążyły stęsknić się.

foto: kakao.im

Rodzina tymczasowo zamieszkała w schronisku. Jest tam ciepło, sucho i jest dobre jedzenie. Cała trójka dość szybko przyzwyczaja się do nowego otoczenia: dużo je, odpoczywa i bawi się. Sarah już szuka rodziny dla swoich nowych podopiecznych.

Główne zdjęcie: kakao.im