Patrząc na tę piękną kobietę, aż trudno uwierzyć, że ma już 66 lat. Ornella Muti nie przestaje zachwycać fanów swoją urodą, zamieszczając codziennie zdjęcia na swoim profilu na Instagramie.

foto: laykni.com

Niedawno gwiazda po raz kolejny udowodniła, że chyba zna sekret młodości.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Ale, jak mówi Ornella, jest to o wiele prostsze. Jednym z najważniejszych sposobów na utrzymanie młodego i świeżego wyglądu skóry jest zapewnienie sobie co najmniej dziewięciu godzin głębokiego snu. To doskonały sposób na rozładowanie stresu i zapewnienie spokoju ducha.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Ponadto aktorka nie pije alkoholu i porzuciła zły nawyk, jakim jest palenie papierosów, które również jest szkodliwe dla skóry i całego organizmu. Zrównoważona dieta i aktywny tryb życia, zwłaszcza uprawianie sportu, pomagają utrzymać ciało w dobrej kondycji.

foto: laykni.com

Muti jest zagorzałym przeciwnikiem chirurgii plastycznej i nigdy nie zaakceptuje powszechnego przekonania, że chirurg może przywrócić utracone piękno.

foto: laykni.com

„Ornella, wyglądasz znacznie młodziej. Jaki jest sekret?”, „Jaka piękna babcia”, „66-letnia dziewczyna”, „Czy to możliwe?”, „Zaniemówiłam. Jesteś piękna”, „Taka urocza”, „Żadnych operacji plastycznych. To wszystko geny”, „Ornella, jesteś moją muzą”, „Co za wspaniała babcia” - napisali w komentarzach subskrybenci.

foto: laykni.com

Co sądzicie o wyglądzie aktorki? Czyż nie jest piękna?

Główne zdjęcie: laykni.com