Baran 21 marca - 20 kwietnia

Kobiety urodzone pod tym znakiem umieją zarządzać i kierować. To inteligentne i potężne kobiety. Urodziły się liderkami i strategami. Używają swoich umiejętności ostrożnie i dyskretnie. Bardzo dobrze znają konsekwencje swoich działań i rzadko dzielą się swoimi metodami. Kobieta Baran często z cichym zachwytem przygląda się, jak wszystko idzie zgodnie z jej własnym planem.

Byk 21 kwietnia - 21 maja

Są silne, o silnej woli, wytrwałe i bardzo opiekuńcze. Kobiety Byki są niezwykle uparte - to pomaga im bronić swoich poglądów, pomysłów i projektów. Te kobiety potrafią kochać jak nikt inny – głęboko i bezwarunkowo. W gniewie są w stanie zniszczyć wszystko wokół. Rzadko zauważa się, jak ludzie je podziwiają. Kobiety tego znaku żyją burzliwym życiem, według własnych, mało przyjemnych dla reszty zasad.

Bliźnięta 22 maja - 21 czerwca

Kobiety urodzone pod tym znakiem to kreatorki i myślicielki. Mają mnóstwo genialnych i skutecznych pomysłów. Daj Bliźniętam trochę czasu, a znajdą wyjście z beznadziejnej sytuacji, rozwiązanie i przewrócą ziemię. Nigdy nie dominują, nie dlatego, że są słabe, ale dlatego, że nie chcą się otworzyć i demonstrować swoich talentów. Rządzą w taki sposób, że ludzie wokół nich uważają się za królów.

Rak 22 czerwca - 22 lipca

Niewielu naprawdę rozumie kobiety Raki i nikt tak naprawdę je nie zna. Raki rzadko dzielą się swoimi przemyśleniami i pomysłami. Te kobiety wolą działania od rozmów. Łagodne i miękkie Raki wiedzą, jak rządzić twardą ręką. Bardzo lojalne wobec otaczających ich ludzi, Raki czarują i podbijają swoim zewnętrznym i wewnętrznym pięknem. I tak – te kobiety potrafią kochać i nienawidzić.

Główne zdjęcie: leafclover.club