Niedźwiedź bambusowy (zwany również pandą) jest rzadkim zwierzęciem, który żyje głównie w Azji. W Chinach te czarno-białe niedźwiedzie są traktowane bardzo ostrożnie i zapewnia się im bardzo komfortowe warunki życia.

Na filmiku widać, jak ludzie opiekują się bardzo młodymi pandami. Młoda panda leży na stole, a człowiek robi coś w rodzaju masażu, podobnie jak to się robi z noworodkami. Zwierzę wydaje się bardzo lubić to. Panda leży praktycznie bez ruchu na stole, a czasami nawet zasypia. W filmiku pokazano wiele zabawnych momentów z życia już dorosłych pand.

Source: youtube.com

Filmik z uroczymi zwierzętami obejrzało 68 000 osób. Wielu z nich pozostawiło komentarze na temat tych zabawnych zwierząt: „Są tak niezwykle zabawne i urocze, że żadne nawet najlepsze pluszaki nie są nic warte w porównaniu z nimi. Za każdym razem, gdy je widzę, dziękuję naturze, że dała światu tak piękne stworzenia”, „To są najsłodsze zwierzęta na świecie!”, „Są jak pluszaki! Nie sposób oderwać się od tego filmiku! To jest takie urocze!”.

Główne zdjęcie: google.com