Zazwyczaj rolę tę przejmują psy. Ale w tym domu coś poszło nie tak.

Debra Anderson pracuje jako listonoszka w Hamilton w Kanadzie. Kocha swoją pracę i zawsze radziła sobie z nią bez większych problemów - do czasu, gdy na jej drodze pojawił się dom z bardzo agresywną kotką. Normalnie futrzane stworzenie śpi spokojnie na kanapie, ale w momencie, gdy Debra pojawia się w pobliżu, natychmiast się budzi.

Zazwyczaj listonoszka podchodzi do domu i wrzuca listy do skrzynki, a wtedy kotka, Jasmine, zaczyna atakować Debrę, skacząc na szybę i sycząc.

Source: youtube.com

Gdyby nie bariera w postaci okna, Jasmine z pewnością rozerwałaby skórę Debry na strzępy. „Jestem pewna, że chce mnie zabić” - śmieje się dziewczyna. Aby poprzeć swoje słowa, Debra nakręciła kilka filmików z kotką „stróżem” i udostępniła je na swoim kanale YouTube.

Listonoszka przyznaje, że Jasmine jest straszniejsza niż jakikolwiek pies, którego kiedykolwiek spotkała - i to biorąc pod uwagę, że została zaatakowana przez psa broniącego domu w 2016 roku. W pierwszych tygodniach znajomości z nią, próbowała udobruchać nieżyczliwą gospodynię, wrzucając różne smakołyki do otworu pocztowego. Ale odpowiedzią było to samo głośne syczenie i warczenie.

Source: youtube.com

Z czasem Debra po prostu pogodziła się z zachowaniem tej kotki i nie próbuje już zadowolić futrzanego „stróża”. Co więcej, listonoszka podziwia odwagę i męstwo kotki, która tak zaciekle próbuje odstraszyć nieznajomego i ochronić swój dom.

Główne zdjęcie: google.com