Postanowiliśmy opowiedzieć historię, która po raz kolejny udowadnia, że ​​szczera miłość może zdziałać cuda.

W 2016 roku u Victorii Kupey zdiagnozowano dziedziczną chorobę autoimmunologiczną – toczeń rumieniowaty układowy, który atakuje naczynia krwionośne i tkankę łączną. Choroba ta może mieć różne objawy, a dziewczynka boryka się z bólami stawów, wysypkami skórnymi i gwałtownym wzrostem temperatury ciała.

W 2019 roku stan Victorii pogorszył się tak bardzo, że dziewczynka musiała udać się do szpitala. Ale lekarze nagle odkryli nieoczekiwany problem - toksyczną nekrolizę naskórka. Skóra pacjentki zaczęła dosłownie obumierać z powodu reakcji na leki. Około połowy skóry została zaatakowana, a narządy wewnętrzne przestały normalnie funkcjonować. Lekarze postanowili wprowadzić Victorię w stan sztucznej śpiączki.

Dziewczyna pozostawała w śpiączce przez cały miesiąc i dwukrotnie znalazła się dosłownie o włos od śmierci, ale lekarzom udało się uratować pacjentkę. Przez całe trzydzieści długich dni Victoria była ze swoim chłopakiem Nicholasem. Często siedział ze swoją ukochaną i bardzo się o nią martwił. A kiedy lekarzom udało się ustabilizować stan Vicki i przygotowywali ją do wyjścia ze śpiączki, młody człowiek postanowił zrobić ważny krok.

foto: lemurov.net

Nicholas wyjął pierścionek należący do babci i zaproponował ukochanej, by została jego żoną. W tym samym momencie dziewczyna otworzyła oczy. Nie mogła mówić, ale wzięła pamiątkowy pierścionek i spróbowała przytulić ukochanego. Te wzruszające chwile zostały uchwycone na wideo przez matkę Victorii, Gretę. Rodzice dziewczynki wiedzieli, że ich córka otrzyma propozycję małżeństwa, więc przygotowali się na takie wydarzenie. Zaprosili muzyka i udekorowali pokój. Dlatego w chwilach radości rozbrzmiewała przyjemna nastrojowa muzyka, a zakochanych otaczały kwiaty, choć papierowe.

Spotkanie Nicholasa i Vicki odbyło się w 2018 roku na imprezie ze wspólnymi przyjaciółmi. PRomans rozwinął się w poważny, silny związek. I chociaż Victoria nie liczyła na lojalność faceta, zdecydowanie postanowił przejść z nią przez najtrudniejsze chwile. Nie przerażała go nawet poważna choroba.

foto: lemurov.net

Teraz Victoria czuje się znacznie lepiej, ale toczeń rumieniowaty niestety jest nieuleczalny. Dziewczyna wie, że choroba powróci, a każdy nowy nawrót jest nieprzewidywalny i może towarzyszyć mu objawy dotykające skórę, nerki czy narządy trawienne. A nawet podczas remisji dziewczyna jest zmuszona poddawać się częstym badaniom.

Choć przyszłość Vicki przeraża, cieszy się, że obok niej jest tak wspaniały, kochający i wierny towarzysz, jak Nicholas. Para jest zaręczona i przygotowuje się do nadchodzącego ślubu, który zaplanowano na późne lato 2022 roku. Nie będzie wspaniałej uroczystości, ale to nie ma znaczenia. Najważniejsze są uczucia, które mogą wiele zmienić na lepsze.

Główne zdjęcie: lemurov.net