Te zwierzęta doświadczyły straty i rozpaczliwie szukały miłości. Ich spotkanie zmieniło wszystko.

Wiosną 2021 roku na TikTok pojawił się wzruszający filmik autorstwa użytkownika @equitality, który opowiada smutną historię klaczy o imieniu Sittie. Niedawno straciła swoje dziecko - urodziło się jako wcześniak. Zwierzę ciężko zniosło tę stratę, a jej właściciele Iris i Sein postanowili spróbować złagodzić jej stan, sprowadzając dla niej małe źrebię, które straciło matkę tuż po porodzie. Klacz zmarła na kolkę jelitową, a jej młode zostało bez mleka i opieki matki.

Bez niej, na jej oczach źrebak stawał się słaby. Ale spotkanie z przybraną matką zmieniło wszystko. Filmik, który obejrzało ponad 8 milionów osób, uwiecznia moment, w którym klacz spotkała sierotę.

foto: google

Ku zaskoczeniu wszystkich obecnych, Sittie natychmiast przyjęła maleństwo jako swoje własne. Obwąchała źrebaka i pozwoliła mu spróbować swojego mleka, co jest ważną oznaką zaufania matki karmiącej. Iris i Sein w końcu mogli się uspokoić. Wierzą, że adoptowany syn pomoże uleczyć rany Sittie, a ona z kolei otoczy sierotę opieką, której tak bardzo potrzebuje.

Później na stronie pojawił się nowy filmik z kontynuacją tej historii. Sittie i jej przybrane dziecko są już w pełni zadomowione i przyzwyczajone do siebie. Na nagraniu widać, jak źrebak galopuje przez zagrodę. Właściciele są szczęśliwi widząc, jak miłość odmieniła matkę i źrebaka. Teraz będzie wszystko dobrze.

Główne zdjęcie: google.com