Kiedy nie jest łatwo być razem, ale nie można odpuścić

Wodnik

Przedstawicielom spod tego znaku raczej trudno zmienić zdanie i najbardziej cenią sobie swoje przyzwyczajenia. Kochające wolność Wodniki łatwo się zakochują dzięki swojej charyzmie, która łączy się z bardzo wyrachowanym i trzeźwym umysłem. Ci ludzie są nosicielami podstawowych wartości, a jeśli się przyjaźnią lub kochają, to tylko z tymi ludźmi, którzy w pełni podzielają ich poglądy na świat. Jeśli próbujesz nawiązać relację z Wodnikiem, pamiętaj - prawdopodobnie istnieje między wami specjalne, karmiczne połączenie. Władca znaku, Saturn, zapewnia, że będziesz pod wpływem swoich uczuć do Wodnika przez co najmniej trzy lata (cykl tej planety).

Skorpion

Ten znak (podobnie jak Wodnik) ma głęboką emocjonalność połączoną z wrodzoną podejrzliwością. Świat widziany oczami Skorpiona nie jest do końca bezpiecznym miejscem, dlatego wśród ludzi spod tego znaku jest więcej zazdrosnych mężczyzn jak i kobiet, do tego nieufnych i manipulujących. Jeśli Skorpion wpuścił Cię do kręgu bliskich osób, to jesteś dla niego naprawdę wyjątkową osobą i najprawdopodobniej znalazłeś się pod jego czujnym okiem. Przygotuj się na to, że w związku Skorpion zawsze będzie zajmował pozycję lidera (nawet w roli szarego kardynała) i będzie starał się całkowicie kontrolować Twoje myśli, działania i poglądy na świat. Związki miłosne ze Skorpionem często mogą być nadmiernie emocjonalne, ale życie intymne będzie bogate.

Koziorożec

Najbardziej konserwatywny znak elementu ziemi: wyrachowany Koziorożec może długo czekać na osiągnięcie celu, ale gdy już podejmie decyzję, zawsze działa bez opóźnień. Koziorożce cenią ludzi za ich lojalność, skuteczność i odpowiedzialność. Dlatego postrzegają słabości, poświęcenia i emocjonalność innych ludzi jako infantylne. Ale dysonans polega na tym, że każdy surowy i zdyscyplinowany Koziorożec szuka pary raczej z osobą o miękkim i opiekuńczym charakterze, która może otoczyć ich ciepłem i zrozumieniem. Okazuje się więc, że Koziorożec przeczy sam sobie w związkach: widząc Twoje słabości, na pewno je wskaże, choć to właśnie za te cechy charakteru Cię ceni. Kluczem jest pozwolić Koziorożcowi być liderem i, jeśli jesteś gotowy, zapewnić mu komfort.

Ryby

Osoby spod znaku Ryby przez całe życie zmagają się z dwiema wewnętrznymi osobowościami - jedną przyciągają współczucie i duchowość, drugą bogactwo i luksus. W rezultacie Ryby długo wybierają swój zawód i miejsce zamieszkania, lub w połowie życia gwałtownie zmieniają swoje plany i znajdują zupełnie nowy sposób na życie. Czyniąc to i unikając odpowiedzialności, Ryby mogą unikać podejmowania poważnych decyzji przez wiele lat. Natomiast jeśli chcesz, aby przedstawiciel spod tego znaku oświadczył ci się, to powinieneś z góry określić swoje oczekiwania. Marzycielskie Ryby są rządzone przez dwie planety: Neptun sprawia, że są utalentowane i uczuciowe, a Jowisz stawia na pierwszym miejscu dobra materialne. Jeśli więc jesteś gotów pozwolić Rybom na kreatywność i zapewnisz dobra materialne, to zawsze będziesz otoczony opieką tej osoby. W przeciwnym razie, to właśnie aspekt pieniężny może być przeszkodą w twoim związku.

Główne zdjęcie: elle.ru