Niezwykła modelka z Singapuru zachwyca wszystkich w mediach społecznościowych. Mia to mieszanka szpica pomorskiego i husky (pomsky), pozuje nie gorzej niż gwiazdy wybiegów. Jesteśmy pewni, że nie ma bardziej fotogenicznego psa w Internecie niż Mia.

Urocza trzyletnia Pomsky jest dobra we wszystkim, jej właścicielka Wey T nie mogła się oprzeć widokowi uroczego szczeniaka, chociaż w jej rodzinie już mieszkał dorosły Cocker Spaniel Kiyo. Dziewczyna bardzo martwiła się o to, czy ta dwójka się zaprzyjaźni. Ale sądząc po wielu wspólnych zdjęciach, na których psy pozują razem, łączy je szczera i czuła przyjaźń.

Dwa lata temu właścicielka Mii dołączyła do społeczności sieci Dog IG. Tutaj miłośnicy psów dzielą się między sobą przydatnymi informacjami o swoich pupilach. Społeczność staje się coraz bardziej powszechna i obejmuje nie tylko dyskusje na temat cech różnych ras, zalecenia dotyczące opieki i szkolenia przez profesjonalistów, ale także udostępniane są zdjęcia i filmiki z psami bawiącymi się.

Wey T postanowiła zrobić kilka zdjęć ze swoim puszystym pupilem i była zachwycona rezultatami. Mia spokojnie czekała, aż skończy się „sesja zdjęciowa” i pozowała sumiennie, a nawet chętnie. Sukces „fotomodelki” i zachęta podobnie myślących osób zainspirowały dziewczynę do założenia konta na Instagramie @themiyagram, gdzie nieustannie zamieszcza urocze zdjęcia swoich psów.

Mia doskonali swoje umiejętności w wykonywaniu trików, dzięki czemu jej zdjęcia są zawsze ciekawe. Nawet zrobione zwykłym aparatem w smartfonie, są doskonałe. Najbardziej wzruszające zdjęcia to wspólne zdjęcia Mia i Kiyo - psy są do siebie bardzo przywiązane.

Według właścicieli, Mia ma charakter towarzyski, która nie ma w zwyczaju ukrywać swoich poglądów, natomiast Kiyo jest prawdziwym dżentelmenem, miłym i łagodnym. Ponadto ta dwójka uwielbia „sesje zdjęciowe”, bo za dobrze wykonaną pracę zawsze są nagradzani czymś smacznym.

Główne zdjęcie: lemurov.net