Jeśli masz dzieci, to zapewne chusteczki nawilżane masz wszędzie: we wszystkich pokojach, torbach, samochodzie, portfelu, itp. Ale nawet jeśli nie masz dzieci, miej przy sobie chusteczki. Nie masz pojęcia, jak bardzo są przydatne.

Głównym przeznaczeniem chusteczek nawilżanych dla niemowląt jest higiena pupy dziecka. Dzięki temu są hipoalergiczne, bezzapachowe, bardzo miękkie i niedrogie. Podsumowując, świetny produkt do wykorzystania w różnych sytuacjach.

Zamiast szmatki

foto: google

Dzieci nie są jedynymi osobami, które mogą pozostawić ślady markera na meblach. Chusteczki nawilżane dla niemowląt są świetne do usuwania tego rodzaju śladów. Jest to szczególnie przydatne w biurze.

Zamiast chusteczki do nosa

foto: google

Każdy przeziębiony zna to nieprzyjemne uczucie, że częste wydmuchiwanie nosa powoduje, że skóra wokół nosa staje się zaczerwieniona i wrażliwa. Chusteczki nie tylko nawilżają, ale także dokładnie usuwają z twarzy wszystkie niechciane konsekwencje. Nie podoba Ci się, że chusteczki są mokre? Pozostaw do wyschnięcia. Będą one nadal miękkie i delikatne dla Twojej skóry.

Jako środek na ślady po dezodorantach

foto: google

Nie ma nic gorszego niż plamy po dezodorancie na ciemnych ubraniach. Nie można ich zetrzeć rękoma, ale można użyć chusteczki nawilżanej.

Zamiast prostownicy do włosów

foto: google

Gdy trzeba ułożyć puszące się włosy w gładką fryzurę, idealnie sprawdzą się chusteczki dla dzieci. Wystarczy kilka razy dotknąć chusteczkami fryzury, a efekt jest prawie tak dobry, jak po lakierze.

Do wycierania podłóg drewnianych

foto: google

Wiele środków czyszczących nie nadaje się do podłóg drewnianych, ponieważ są one zbyt „twarde”. Ale chusteczki dla niemowląt są przeznaczone do delikatnej skóry dziecka, więc nie uszkodzą parkietu i skutecznie go wyczyszczą.

Do czyszczenia łazienki

foto: google

Oczywiście, do dokładniejszego czyszczenia lepiej używać specjalnych środków, ale są sytuacje, kiedy trzeba posprzątać dość szybko – takie chusteczki są najlepszym sposobem, aby to zrobić. Mogą być używane do czyszczenia wszystkich powierzchni w łazience, w tym toalety i kranu.

Do usuwania plam po kawie

foto: google

Trudno jest być w stu procentach schludnym, kiedy dopiero co się obudziłeś, więc prawdopodobieństwo rozlania kawy na bluzkę w pracy jest zawsze wysokie. Zamiast w pośpiechu zmieniać i prać ubranie, wystarczy potrzeć chusteczką higieniczną dla niemowląt. Odrobina mydła w nim usunie plamę, a namaczanie bluzki nie będzie konieczne.

Do czyszczenia dywanów

foto: google

Nie ma nic gorszego dla dywanu niż płyny o ciemnych kolorach. Rozlana cola, kawa, czerwone wino? Umieść wilgotną chusteczkę dla niemowląt na plamie, ręcznik na wierzchu i mocno dociśnij, aby cały płyn się wchłonął. W razie potrzeby powtórz tę czynność.

Aby przywrócić zdjęcia

foto: google

Na starych zdjęciach często widać ślady długopisu, które można łatwo usunąć chusteczką nawilżaną. Natomiast zdjęcie nie zostanie uszkodzone.

Czyszczenie dysków CD i DVD

foto: google

Łatwo jest zostawić odciski palców na płytach CD, ale trudno jest je potem wykorzystać. Ale teraz już wiesz, co robić.

Podczas malowania

foto: google

Chusteczki mogą być używane nie tylko do wycierania, ale także do tworzenia obrazów. Nałóż na nie akwarele i maluj na płótnie, aby stworzyć prawdziwe dzieło sztuki.

Główne zdjęcie: google.com