Kotka o imieniu Luna znalazła rodzinę w 2019 roku i jest teraz nierozłączna ze swoimi właścicielami. Dowiedzieliśmy się, że to słodkie zwierzę jest gotowe zrobić wiele, aby cały czas być z ludźmi których kocha.

Heather Lucier adoptowała zwierzę ze schroniska w 2019 roku. Kotka dość szybko przyzwyczaiła się do nowego domu i kochającej rodziny. Luna darzy szczególną sympatią swoich młodych właścicieli, córkę i syna Heather. Nie tylko bawi się z nimi, ale także śpi z nimi i często idzie z nimi na spacery. Wszyscy sąsiedzi z czułością przyglądają się takim „promenadom” rodziny i ich pupila.

Z powodu pandemii koronawirusa, dzieci Lucier od dłuższego czasu mają zdalną naukę i uczą się w domu. Luna zawsze jest w pobliżu. Ale ostatnio brat i siostra znów zaczęli chodzić do szkoły. Kotka towarzyszy im każdego dnia i odbywa niezbyt długi spacer do rogu najbliższego domu, a następnie przechodzi przez drogę. Kiedy uczniowie wchodzą do szkoły, zwierzak wraca do domu.

Ale ostatnio Luna zdecydowała, że nie chce się już rozstawać z ukochanymi właścicielami i pozwalać im chodzić do szkoły. Po kolejnym pożegnaniu nie wróciła do domu. Heather myślała, że kotka poszła na spacer, ale ona dosłownie zaatakowała drzwi szkoły. Próbowała wejść przez główne wejście, aby dostać się do klasy i znaleźć się obok swoich młodych właścicieli.

foto: lemurov.net

Heather Lucier otrzymała telefon ze szkoły. Martwiła się, bo myślała, że któreś z jej dzieci jest ranne lub chore. Powód okazał się jednak bardziej nietypowy i na szczęście niegroźny. Pracownicy szkoły powiedzieli Heather, że jej kotka próbowała wejść do szkoły. Zwierzak był znany wielu osobom w szkole, ponieważ często widywano ją z dziećmi lub ich mamą odbierającą darmowe posiłki dla uczniów podczas lockdownu.

Heather przeprosiła za wybryk futrzaka i szybko udała się do szkoły. Tam zastała Lunę atakującą wejście. Kobieta zaczęła wołać swojego pupila i tylko obietnica smakołyków była w stanie ją odciągnąć. Kotka zapewne bardzo chciała wejść do szkoły i być blisko swoich właścicieli.

foto: lemurov.net

Tym razem udało się ją zatrzymać, ale kolejna próba może okazać się skuteczna. Lucier opowiedział dzieciom o tym zabawnym incydencie. Śmiali się i mówili, że byliby szczęśliwi, gdyby Luna towarzyszyła im podczas zajęć.

Główne zdjęcie: lemurov.net