Chcemy opowiedzieć o najbardziej niezwykłym uczestniku konkursu.

W 2014 roku wizerunek kobiety z brodą wywołał najbardziej mieszane emocje wśród fanów Eurowizji. Furorę w branży muzycznej wywołał wówczas Thomas Neuwirth, który wymyślił sobie alter ego i nazwał tę postać Conchita Wurst.

Choć sam piosenkarz nie jest transseksualistą, poruszył problem tolerancji na konkursie i nie tylko. Teraz wygląda zupełnie inaczej i rzadko pojawia się w skandalizującym wizerunku, coraz częściej pokazując zdęcia zwykłego brutalnego mężczyzny.

W zwykłym życiu Thomas preferuje ubrania codzienne. Jednak w sesjach zdjęciowych często można go zobaczyć w jaskrawym makijażu i w prowokujących stylizacjach. Piosenkarz wykorzystuje wizerunek kobiety z brodą w programach telewizyjnych. Po zwycięstwie w Konkursie Piosenki Eurowizji piosenkarz napisał kilka albumów, często występuje w sesjach zdjęciowych i od czasu do czasu udziela wywiadów innym gwiazdom. Niewiele wiadomo o życiu osobistym piosenkarza, który poświęca wiele czasu na pracę.

Thomas mieszka obecnie w swojej rodzinnej Austrii i aktywnie prowadzi osobistego bloga. Piosenkarz pokazuje nie tylko zdjęcia z sesji zdjęciowych, ale także fotografie o charakterze osobistym.

Główne zdjęcie: google.com