Wszyscy ludzie mają jakiś rodzaj talentu. Ale nie każdy z nas może pochwalić się wbudowanym wykrywaczem kłamstw. Tylko kilka osób w kręgu zodiakalnym posiada takie „urządzenie”. Dowiedzmy się, kim są ci wybrańcy.

Baran

Barany, pomimo swojej lekkomyślności, są bardzo wrażliwymi istotami. Jeśli zaangażują się w niebezpieczne przedsięwzięcie, to nie dlatego, że ich oszukałeś. To dlatego, że tego chcą. Twoje „podstępne plany” zostały odgadnięte przez podopiecznych Marsa, gdy tylko otworzyłeś usta. Jak oni to zrobili? Cóż, to wielka tajemnica.

Rak

Nie ma potrzeby tego komentować. Raki są rządzone przez Księżyc, który obdarzył je niezwykłą wrażliwością. Potrafią „wyłapywać" emocje innych. A może Rak widzi aurę, która zmienia kolor, gdy ludzie kłamią. Kto wie, to są dziwne i tajemnicze podopieczne Księżyca. Lepiej nie kusić losu i nie kłamać.

Skorpion

Cóż, poproszono cię, żebyś nie kłamał. I zaryzykowałeś (a raczej próbowałeś) wprowadzić Skorpiony w błąd. Jesteś jak otwarta księga dla podopiecznych Plutona. Przy okazji, jeśli nie kłamałeś, ale nie mówiłeś do końca prawdy, to też liczy się jako kłamstwo: nie zadzieraj z osobami spod tego znaku i będziesz szczęśliwy.

Koziorożec

Naprawdę? – zapytają ludzie, którym kiedyś udało się oszukać Koziorożce. Ależ oczywiście! -powiedzą podopieczni Saturna, bo zauważyli, jak podrapałeś się po czubku nosa. Koziorożce już dawno nauczyły się sztuki czytania z twarzy. Oszukiwanie w obecności osób spod tego znaku nie jest wskazane.

Ryby

Biedne Ryby cierpią, kiedy są okłamywane. Mają niesamowitą intuicję - rozpoznają kłamcę, zanim jeszcze odważy się on przechytrzyć podopiecznego Neptuna. Ryby potrafią wyczuć kłamstwo jak zgniłą kiełbasę - tak, kłamstwo ma swój zapach. Wodne stworzenia ciągle marszczą nosy: no tak, kto tu znowu kłamie (fuj - fuj).

Lepsza słodko-gorzka prawda niż najsłodsze kłamstwo, to motto, którym osoby spod tych pięciu znaków zodiaku lubią kierować się. Wyśmiewają też tych osób, którzy próbują ich oszukać - co wy próbujecie zrobić, głupcy, przecież intuicja pracuje na okrągło.

Główne zdjęcie: google.com