Pewnego dnia właściciele Shadow'a mieli właśnie wyjść na spacer - zdążyli tylko otworzyć drzwi - kiedy do ich mieszkania wtargnął zupełnie obcy pies. Kto mógł wiedzieć, że to będzie początek uroczej przyjaźni?

Pies może się nudzić w bloku - ale nie wtedy, gdy obok mieszka jego najlepszy przyjaciel. Ale do tego dnia nawet nie wiedziały o swoim istnieniu. Shadow – sunia, idealnie czarny labrador – miała iść na spacer. Podczas gdy właściciele zakładali buty, Shadow kręciła się w przedpokoju. Ale kiedy drzwi się otworzyły, pies nie wyskoczył: została niemal zwalona z nóg przez uroczą, nieznajomą husky, która wbiegła przez drzwi.

W tym momencie Lupa i Shadow stały się najlepszymi przyjaciółkami.

Od tego dnia spotykały się codziennie. Gdy tylko właściciele Lupy otwierają drzwi, ona pędzi korytarzem do mieszkania swojej najlepszej przyjaciółki. Puka do drzwi - zarówno Shadow jak i jej właściciele wiedzą, że czas na spacer. Czasami, jeśli drzwi są otwarte, Lupa po prostu wchodzi do środka. Spotykają się codziennie, ale im się to nie nudzi - każde spotkanie jest jednym wielkim szaleństwem.

foto: google.com

Psy biegają tam i z powrotem po korytarzu i wskakują na siebie. Wyglądają jak dwie puszyste błyskawice. Na szczęście właściciele już się do tego przyzwyczaili. Wszyscy inni też. Patrząc na tę wzruszającą przyjaźń, nie sposób się nie zakochać - są uwielbiane zarówno przez ochronę, jak i sąsiadów. Na tym piętrze mogą przebywać psy - a po kilku dniach do ich zabawy dołączył kolejny pies.

foto: google.com

Właścicielki po prostu nie miały innego wyjścia, jak również się zaprzyjaźnić. Dziewczyny spędzają dużo czasu razem, gdy Lupa i Shadow się bawią: czasem są to krótkie, dwuminutowe objęcia na porannym spacerze. Czasami są to wielogodzinne spacery. Czasami - tak jak w klubie młodych matek - jedna z właścicielek bierze na siebie opiekę nad suniami. Ale bez względu na to, ile czasu spędzają razem, to nie wystarcza - i przyjaciółki wyraźnie to pokazują.

Shadow i Lupa spotkały się przez przypadek - teraz są najlepszymi przyjaciółkami. I nie boją się tego pokazać.

foto: google.com

Główne zdjęcie: google.com