Widziałem duchowo otwartych, niesamowicie silnych ludzi, którzy wchodzili w obraźliwe, stresujące związki i często zastanawiałem się – dlaczego?

Nigdy nie byłem w takim związku, świetnie sobie radziłem sam ze sobą i ciężko nad sobą pracowałem, ale wydawało mi się, że wejście w związek, który naprawdę miał znaczenie, nagle wywróciło moje życie do góry nogami.

Związki często mówią nam najwięcej o nas samych, zwłaszcza gdy mamy silne charaktery.

Jeśli walczysz w swoim związku, jeśli zastanawiasz się, dlaczego wydaje ci się, że w twoim życiu jest wszystko, oprócz czegoś romantycznego, może to być znak, że jesteś silną osobowością, która jest tutaj, aby doświadczyć głębokiego, transformującego działania poprzez „innych”.

To dlatego silni ludzie często stają w obliczu trudnych relacji i jak je przezwyciężyć.

Uświadamiać sobie, że relacje są częścią czegoś większego

Silni ludzie często wchodzą w związki, które również służą wyższemu celowi, który może nawet nie ujawnić się w tym życiu.

Uzdrawianie relacji

Wielu silnych ludzi jest również uzdrowicielami i dlatego przyciągają partnerów, którzy potrzebują dużo uzdrowienia i uwagi.

Silni ludzie są też zazwyczaj wyposażeni w narzędzia do leczenia bólu i emocji ludzi, którzy potrzebują uzdrowienia, emocjonalnego wsparcia i komfortu, więc wszechświat ich połączy.

Jednak uzdrowienie nigdy nie jest jednostronne. Jeśli wykonujesz dużo pracy uzdrawiającej w swoim związku, prawdopodobnie obie strony odnoszą korzyści.

Jedyną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, aby nie ugrzęznąć w jednostronnym związku. Jeśli czujesz się wyczerpany całą „uzdrawiającą” pracą, może to być znak, że musisz zmienić swój sposób myślenia i życia.

Związki karmiczne

Często trudne związki są pełne karmy z poprzedniego życia.

Związki karmiczne są często intensywne i trudne, szczególnie na początku. Może również występować silne, niewytłumaczalne przyciąganie do siebie nawzajem, a nawet intensywna niechęć.

Leczenie starych karmicznych ran w związku to ciężka praca, ale może to być również ogromny potencjał do rozwoju i rewolucji.

Silni ludzie często przyciągają wiele z tego do swojego życia, ponieważ są wystarczająco silni, aby sobie z tym poradzić i otrzymują narzędzia, których potrzebują do pracy z tą energią karmiczną.

Wykonywanie pracy karmicznej w związku nie oznacza, że musicie tolerować przemoc lub inne złe zachowania.

Co mogą zrobić silni ludzie w trudnych związkach

Pozwól sobie na bycie słabym. Często silni ludzie przechodzą przez życie zawsze musząc wspierać innych ludzi, ale trudne relacje mogą pomóc stymulować coś przeciwnego. Pozwól sobie na to, że nie zawsze będziesz silny.

Naucz się bycia delikatniejszym i przełamywać wszelkie bariery, które stworzyłeś wokół otrzymywania miłości. Często silni ludzie są bardzo dobrzy w dawaniu, ale nie są tak dobrzy w przyjmowaniu.

Uświadom sobie, że wszystkie związki są tylko doświadczeniami, które mają pomóc Ci rozwijać się w kierunku Twojego najwyższego potencjału. Zaakceptuj wyzwania i pamiętaj, że to wszystko jest częścią podróży.

Skup się na miłości do siebie. Kiedy naprawdę pokochasz siebie, pomoże ci to ruszyć do przodu w związku.

Pamiętaj, że czasami trudne relacje mogą być najbardziej satysfakcjonujące. Gdy ty możesz ruszać się przez problemy i w świetlaną przestrzeń, pomoże to stworzyć trwałe i silne relacje na całe życie.

Główne zdjęcie: lamp.im