Starszy pies miał 13 lat i nie był już w stanie wychodzić na spacery bez pomocy. Na szczęście ma przyjaciół, a jego przyjaciele mają silne łapy.

Patrzenie, jak nasi starsi czworonożni przyjaciele powoli odchodzą, jest zawsze smutne. Remy miał 13 lat, kiedy odszedł od swojej ukochanej pani - ale jego ostatnie dni były naprawdę piękne - dzięki wsparciu innych młodych labradorów. Remy wychował je, a kiedy nie mógł już wychodzić sam, jego towarzysze przyszli mu na ratunek. Właścicielka nakręciła filmik, który pokazuje jak niesamowita może być przyjaźń psów.

foto: google

Remy nie musi opuszczać swojego ulubionego legowiska. Leży na nim jak książę na swoim leżaku. Legowisko zamontowane jest na niewielkiej platformie z kółkami, z której dwa pasy ciągną się do obroży dwóch złotych labradorów. Młode, silne psy ciągną wózek ze swoim starszym kolegą - wszyscy wyraźnie cieszą się spacerem. Psie pyski rozciągają się w uśmiechy - nie można się pomylić!

Kiedy Remy nie mógł już chodzić, poradzono jego opiekunce, aby go uśpiła - tak, aby „odszedł bez cierpienia”. Ale kobieta zdecydowała inaczej. Postanowiła sprawić, by jego ostatnie dni były wypełnione szczęściem i zabawą. Dwa młode labradory zdawały się w pełni podzielać jej zdanie - chętnie bawiły się ze swoim starszym kolegą, by ten mógł znów poczuć się jak szczeniak.

Source: TikTok

Filmik został obejrzany ponad dwa miliony razy. Życie psa jest zbyt krótkie, a łzy napływały do oczu wszystkich, którzy widzieli swoich przyjaciół odchodzących. Wielu opowiedziało, jak starali się wspierać swoich futrzanych przyjaciół, gdy ci przechodzili przez trudne chwile. Jak los dawał im drugą szansę. „Zasługują na całą miłość do końca” – napisali w komentarzach użytkownicy.

Główne zdjęcie: google.com