Kate Middleton i książę William uważają Boże Narodzenie za jedno z największych świąt w roku, spędzając je z dziećmi, dekorując choinkę i przygotowując smakołyki dla Świętego Mikołaja. Księżna Cambridge ujawniła, o co jej spadkobiercy poprosili Mikołaja w swoich listach.

W tym roku, z powodu pogarszającego się stanu zdrowia królowej Elżbiety II, jedna z głównych tradycji brytyjskiej rodziny królewskiej - udział w nabożeństwie bożonarodzeniowym i uroczystej kolacji w zamku Windsor - została odwołana. Nie oznacza to jednak, że członkowie dynastii nie będą świętować.

Kate Middleton powiedziała, że już udekorowała dom na Boże Narodzenie i wybrała ciasto do upieczenia na świąteczny obiad. Księżna powiedziała, że kocha rodzinne tradycje, więc każdego roku ona, William oraz dzieci zostawiają przy kominku poczęstunek dla Świętego Mikołaja: ciasteczka i szklankę mleka. Spadkobiercy pary piszą listy do Świętego Mikołaja z listą prezentów, które chcą otrzymać.

foto: google

Kate zdradziła, że Charlotte poprosiła w tym roku Mikołaja o zegarek i aparat fotograficzny - hobby odziedziczyła po mamie, więc marzy o własnym aparacie. George, który często chodzi z ojcem na piesze wycieczki, wybrał na prezent zestaw małego podróżnika. Mały Louie marzy o stroju strażaka.

Główne zdjęcie: google.com