20-letni kot siedział bardzo cicho, jakby miał nadzieję, że ktoś po niego przyjdzie i zabierze go do domu

Szary dwudziestoletni kot nazywa się Diesel. Na starość trafił do schroniska. Zwierzak siedział bardzo spokojnie, jakby miał nadzieję, że ktoś przyjdzie po niego i zabierze go do domu. Był zdezorientowany, nie wiedząc co go czeka.

Mruczenie zostało usłyszane przez miłą dziewczynę o imieniu Tracy z zespołu ratunkowego z Los Angeles. Dowiedziała się, że kot został oddany przez właścicieli do schroniska, kiedy nie mogli się nim dłużej opiekować.

Tracy zrobiło się żal zwierzaka i zamieściła post na jego temat na Facebooku w nadziei, że pojawi się ta wyjątkowa osoba, która zgodzi się dać zwierzakowi dom i miłość. Pomysł dziewczyny skończył się sukcesem!

foto: storyfox.ru

Tais Yamamoto tego samego dnia przeczytała smutną historię starego kota. Dziewczyna już wcześniej kupiła kota, ale postanowiła, że ​​powinna również pomóc zwierzakowi, którego nikt nie potrzebuje. Myślała, że ​​Diesel to jest właśnie ten kot!

Tais umówiła się z wolontariuszami i następnego dnia pojechała po czworonoga.

Dziewczyna przybyła do schroniska wcześnie, nie mogąc doczekać się spotkania. Personel przyniósł kota w specjalnej torbie do przewozu zwierząt, a Tais zabrała go do siebie.

Dopiero po powrocie do domu dziewczyna zdała sobie sprawę, jaki samotny i zaniedbany był zwierzak.

foto: storyfox.ru

Diesel był brudny, a jego futro miejscami zmatowiałe. Wyglądał na bardzo smutnego, ale kiedy nowa właścicielka zabrała go do weterynarza, mężnie zniósł wszystkie badania, zdając sobie sprawę że ludzie chcą mu pomóc.

W nowym domu kot spokojnie spacerował po wszystkich pokojach, a następnie schował się przed wszystkimi pod kanapą w salonie. Był wyraźnie wyczerpany, ale cieszył się, że przebywa w ciepłym, przytulnym miejscu.

foto: storyfox.ru

Pierwszej nocy Diesel źle spał, ale cieszył się że w pobliżu jest ktoś, kto dotrzyma mu towarzystwa.

Kiedy weterynarz następnego dnia obciął niepotrzebną sierść i wykąpał kota - kot poczuł się wyraźnie lepiej. Diesel wrócił do domu jako zupełnie inny zwierzak!

Jest bardzo słodki i siada na kolanach swojej nowej właścicielki za każdym razem, gdy ona odpoczywa na kanapie. Dziewczyna zawsze uspokaja kota, mówiąc mu, że teraz jest to jego dom i tak będzie zawsze.

foto: storyfox.ru

Tais przedstawiła swojego kota Dieselowi i najwyraźniej nie przeszkadza jemu jego obecność.

Oczywiście zwierzę potrzebuje trochę więcej czasu, zanim przyzwyczai się do nowego domu i poczuje się w nim bezpiecznie, ale dziewczyna jest pewna, że ​​miłość może uleczyć absolutnie wszystko!

Teraz uroczy starszy kot godnie spędzi swoje dojrzałe lata.

Główne zdjęcie: storyfox.ru