Zdemaskuj zdrajcę na samym początku związku.

Skorpion

Nikt nie może się oprzeć temu znakowi, ponieważ jego przedstawiciele są bardzo dobrzy i atrakcyjni. Ale kiedy już poznasz uroki Skorpiona, możesz dostrzec granice jego spontaniczności: jeśli Skorpiony kochają i zakochują się dziś, nie oznacza to, że za miesiąc nie będą chciały zmienić swojego partnera. Kiedy poczują, że płomień zaczyna gasnąć - natychmiast szukają innej osoby.

Waga

Nie można ich nazwać wściekłymi zdrajcami, ale jeśli Waga zdecyduje się zrobić krok naprzód, nie można ich powstrzymać. To samo dotyczy związków: Waga będzie myślała o rozstaniu przez długi czas, zatruwając partnera i powodując jego stres i cierpienie. Bodźcem napędowym tego znaku jest zainteresowanie nowymi doświadczeniami i sprawdza się to także w związkach.

Ryby

Niezwykle impulsywny znak zodiaku. Ryby podejmują decyzje tak błyskawicznie jak Skorpiony i wywierają presję na swojego poprzedniego partnera równie bezlitośnie jak Waga. Różnica między tym znakiem a innymi polega na wybujałej emocjonalności: związek to dla niego ciągły przepływ energii, a jeśli z czasem zanika, Ryby zaczynają szukać emocji poza nim.

Główne zdjęcie: google.com