Książę Harry i Meghan Markle są chyba najbardziej dyskutowaną przez media parą. Tak, zwłaszcza po tym wywiadzie z Oprah Winfrey. Wielu ludzi zmieniło zdanie na temat Meghan po obejrzeniu wywiadu. Niektórzy byli rozczarowani, a inni sympatyzowali z aktorką.

Książę Harry i Meghan Markle dzisiaj

To, co dzieje się teraz w życiu tej znanej pary, jest na ustach wszystkich. Ale czy tak właśnie wyglądało życie Meghan, zanim poznała księcia? Wiele osób uważa, że życie Meghan od zawsze było takie, jakie jest teraz. A niektórzy szczerze wierzą, że dziewczyna była biedna i nikt jej nie znał, zanim praktycznie stała się członkiem rodziny królewskiej. Jak było w rzeczywistości?

Meghan urodziła się 4 sierpnia 1981 roku w Los Angeles. Markle uczęszczała do szkoły prywatnej i bardzo wcześnie zaczęła walczyć o równe prawa dla kobiet i mężczyzn. Jednak wszystkie jej działania jako wolontariuszki w pewnym momencie zeszły na dalszy plan. Na pierwszy plan wysunęło się jej pragnienie bycia aktorką.

Być może to pragnienie wynikało z zawodu jej ojca. Był oświetleniowcem na planie filmowym, więc przyszła aktorka praktycznie dorastała na planie. W 2002 roku Megan zagrała swoją pierwszą rolę. To była Jill z serialu telewizyjnego „General Hospital”. Jednak największą sławę przyniósł jej serial „Suits”.

Harry i Meghan spotkali się w Toronto, gdzie odbywało się kręcenie serialu. W tym czasie książę odwiedzał zawody odbywające się w mieście. W 2016 roku Meghan została aktorką, której nazwisko było najczęściej wpisywane w wyszukiwarce internetowej. To właśnie wtedy publiczność dowiedziała się o romansie Meghan i Harry'ego.

Aktorka stała się obiektem wielu wiadomości, w tym bardzo krzywdzących. Książę Harry był bardzo popularny i najwyraźniej jego wybór został potępiony przez wielu. Harry nie wycofał się jednak ze swojego wyboru i w listopadzie 2017 roku para ogłosiła swoje zaręczyny. Nieco później ogłoszono datę ślubu na 19 maja 2018 roku.

Życie Meghan Markle w pałacu królewskim

W styczniu 2018 roku Markle dołączyła do królewskiej tradycji. Usunęła wszystkie swoje osobiste konta w mediach społecznościowych. Przy okazji, trzy dni przed główną ceremonią ślubną, odbyła się mała ceremonia. W uroczystości wzięli udział tylko Harry, Meghan i arcybiskup Canterbury.

15 października 2018 roku para ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Syn Meghan i Harry'ego przyszedł na świat 6 maja 2019 roku. A w minione Walentynki wszyscy dowiedzieli się, że chłopiec będzie miał siostrę.

Meghan wielokrotnie wspominała w wywiadach, że jej życie jako księżnej Sussex nie było takie urocze. Wszyscy mieli do niej ciągłą pretensję. Jej interesy nie były brane pod uwagę, a prawa jej syna również były naruszane. Meghan uważa, że większość konfliktów wynikała z rasizmu.

Trudno powiedzieć, czy te twierdzenia są prawdziwe. Warto jednak zauważyć, że jeszcze przed ślubem doszło do kilku nieprzyjemnych sytuacji, w które zamieszana była rodzina Meghan. Na przykład, jej brat wysłał Harry'emu list, w którym opisał Markle jako niezbyt miłą osobę.

Opinia publiczna była oszołomiona, gdy dowiedziała się, że Meghan i Harry nie będą już częścią rodziny królewskiej. Wielu uznało to za bardzo nierozważną i pochopną decyzję. Niektórzy szczerze wierzą, że to był plan Meghan i że Harry ma niewiele do powiedzenia.

Główne zdjęcie: takprosto.cc