Pierworodny syn książąt Sussex przyszedł na świat 6 maja 2019 roku. Archie odziedziczył po mamie brązowe oczy, a po tacie rude włosy. Zobacz, jak zmieniło się słynne dziecko.

Pierwsze zdjęcie

Książęta Sussex pokazali Archiego, gdy skończył miesiąc. Para opublikowała jego zdjęcie z okazji Dnia Ojca. Na monochromatycznym zdjęciu Harry trzyma dziecko w ramionach, zakrywając dłonią połowę jego twarzy. To był pierwszy raz, kiedy publiczność zobaczyła, jak wygląda Archie.

Chłopiec przyszedł na świat później niż planowano. To wpłynęło na decyzję Meghan o rezygnacji z porodu domowego. „Lekarze w końcu poradzili jej, aby udała się do szpitala, a wszystko, o co wtedy dbała, to dobre samopoczucie dziecka” - powiedziały pewne osoby.

foto: google

Pierwsza królewska podróż

Meghan i Harry zabrali swojego syna na dziesięciodniową wycieczkę po Afryce. W ramach wycieczki monarchowie spotkali się z arcybiskupem Desmondem Tutu. Ksiądz delikatnie pocałował Archiego, błogosławiąc go. Chłopiec zachowywał się pewnie przed kamerami i nie był onieśmielony tłumem obcych ludzi.

„Archie jest mądry ponad swoje lata” - powiedziała Meghan o swoim synu. Książę Harry zauważył, że Archie jest prawdopodobnie przyzwyczajony do przebywania w otoczeniu wielu ludzi.

foto: google

Archie w uroczej czapce

Para królewska dołączyła urocze zdjęcie swojego syna do świątecznej kartki. Meghan uchwyciła Harry'ego z Archiem na tle jeziora. Chłopiec był ubrany w dzianinową czapkę, ciepłą bluzę z kapturem i kurtkę. Zadowolony książę patrzył na dziecko z uśmiechem. Od tego momentu para zaczęła częściej pokazywać zdjęcia rodzinne.

foto: google

Gwiazda w kadrze

Archie został uchwycony na pierwszym planie kartki świątecznej książąt Sussex. Chłopiec uroczo zacisnął wargi, a Meghan i Harry śmiali się, patrząc na niego. Para świadomie zdecydowała się na internetową kartkę. Odmawiając wysyłania papierowych pozdrowień, opowiedzieli się za ochroną środowiska.

Tradycja składania życzeń na święta Bożego Narodzenia dzięki rodzinnemu zdjęciu wywodzi się z rodziny królewskiej z początku XX wieku. W 1914 roku dziadkowie Elżbiety II wysyłali życzenia świąteczne do żołnierzy walczących podczas I wojny światowej.

foto: google

Czytanie bajek z mamą i tatą

Meghan i Harry nagrali wzruszający filmik z Archiem, kiedy dziecko skończyło roczek. Książęta przeczytali bajkę „Kaczka! Królik!”. Książę nagrał swoją żonę trzymającą dziecko. Harry wydawał śmieszne odgłosy, gdy Archie zaczynał się denerwować, i był zachwycony jego śmiesznymi wygłupami i głośnym śmiechem.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: google.com