Najlepsze przemyślenia i praktyczne porady autora „Transerfing rzeczywistości”, które pomogą Ci spojrzeć na swoje życie i świat z innej perspektywy

„Wyrób w sobie nawyk cieszenia się z niepowodzeń. Jest to o wiele przyjemniejsze niż denerwowanie się i marudzenie na wszystko.”

Vadim Zeland

Vadim Zeland i jego „Transerfing rzeczywistości” wstrząsnął kiedyś światem! Vadim Zeland, bardzo tajemniczy człowiek, niewiele o nim wiadomo, niewiele osób widziało jego zdjęcia... Vadimowi Zelandowi udało się podsumować i przekazać w przystępnej formie wiedzę, którą mędrcy gromadzili przez wieki. „Transerfing rzeczywistości” to nauka wspierająca ideę świata wielowariantowego, w którym zdarzenia zachodzą w nieskończonej liczbie przestrzeni jednocześnie.

Kluczowe przesłanie tej teorii brzmi: „Rzeczywistość istnieje niezależnie od ciebie. Tak długo, jak to akceptujesz”. Osoby, które doświadczyły tej zmiany opowiadają z zachwytem, że ich myśli wcielają się w rzeczywistość w sposób niezrozumiały, a rzeczywistość zmienia się na ich oczach.

Oto 10 przekazań Vadima Zelanda:

Naucz się cieszyć z powodu złej pogody, kolejek, korków, problemów, wszelkich negatywnych rzeczy. Powinieneś myśleć tylko o tym, jak możesz skorzystać z tej lub innej niefortunnej okoliczności. Przekonasz się o tym niejednokrotnie.

Kiedy przestaniesz tylko chcieć i zaczniesz do tego coś robić, wtedy dostaniesz to.

Najtrudniejszą częścią jest umiejętność czekania przy jednoczesnym zachowaniu spokoju i panowania nad sytuacją. Musisz to wytrzymać, podczas gdy nic się nie dzieje.

Kiedy na coś narzekasz - rząd, urzędników, piłkarzy, pogodę, kolegów, sąsiadów, bliskich, nie wspominając już o dzieciach - emitujesz nieestetyczny obraz w lustrze świata i otrzymujesz odpowiadającą mu rzeczywistość w odbiciu.

Pozwolić sobie na bycie sobą, to zaakceptować siebie ze wszystkimi niedoskonałościami. Pozwolić innej osobie być sobą, to usunąć projekcje własnych oczekiwań. W rezultacie sytuacja, w której jeden chce czegoś, czego drugi nie akceptuje, rozwiąże się sama.

W swojej rzeczywistości masz film, który kręci się w „projektorze”. To, co rysujesz, jest tym, co widzisz. Problem w tym, że ludzie postępują odwrotnie: to co widzą, to rysują. Czy rozumiesz różnicę?

Cud zdarzy się tylko wtedy, gdy przełamiesz stereotyp i pomyślisz o samym celu, a nie o środkach do jego osiągnięcia.

Jeśli czasami czujesz, że jesteś „nie z tego świata” lub że z tym światem jest „coś nie tak”, to znaczy, że jesteś prawie lub całkowicie przebudzony - świetnie.

Jeśli uparcie i wytrwale będziesz kręcił Film w swoim umyśle i stawiał kroki w kierunku Celu, rzeczywistość prędzej czy później będzie to odzwierciedlać. Rzeczywistość po prostu nie ma dokąd pójść - taka jest jej natura. Nie tylko ty jesteś zależny od rzeczywistości, ale i ona jest zależna od ciebie. Pytanie brzmi, kto jest właścicielem Inicjatywy.

To, czego nie powinieneś robić jednoznacznie, to być rozczarowanym swoim życiem. Nie powinniście myśleć, że się nie udało. W żadnym wieku nie powinieneś tak myśleć. Wszystko w tym życiu jest z jakiegoś powodu. Wszystko dopiero się zaczyna - w dowolnej chwili, w dowolnych warunkach i okolicznościach.

Główne zdjęcie: leprechaun.land