Ślub to jedno z najbardziej ekscytujących i niezapomnianych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Wszyscy w równym stopniu martwią się o jego organizację i o to, jak to wszystko się potoczy, bo przecież każdy chce, żeby wspomnienia były tylko dobre.

Przygotowaliśmy kilka zdjęć ślubnych, które sprawiają, że ślub wygląda naprawdę fajnie, nawet sto razy lepiej niż było zaplanowano, a wszystko to dzięki przypadkowym zbiegom okoliczności i niespodziewanym gościom.

Zobacz:

Tom Hanks, 2008 rok

foto: laykni.com

Ze względu na tłumy podczas kręcenia filmu „Anioły i Demony”, nowożeńcy nie mogli przejść. Aktor przerwał kręcenie filmu i osobiście poprowadził pannę młodą do ołtarza.

John Travolta, 2013 rok

foto: laykni.com

Przyszły pan młody natknął się na aktora przed swoim ślubem, poprosił Johna, by wpadł na jego przyjęcie, a ten nie odmówił.

Brad Pitt, 2013 rok

foto: laykni.com

Ślub państwa młodych odbył się w tym samym hotelu, w którym kręcono film „Furia” i tak się poznali. Aktor został zaproszony na uroczystość, a goście byli zszokowani.

Adam Sandler, 2018 rok

foto: laykni.com

Aktor akurat przechodził obok miejsca, w którym młodzi ludzie robili sobie sesję zdjęciową i z radością zgodził się zrobić sobie z nimi zdjęcie.

Bill Murray, 2014 rok

foto: laykni.com

Bill Murray był świadkiem nie na ślubie, a dopiero podczas zaręczyn, ale i tak uprzejmie zgodził się pozować z młodymi.

Po raz kolejny Tom Hanks, 2016 rok

foto: laykni.com

Dobroduszny Tom spotkał nowożeńców w nowojorskim Central Parku i zachował się jak prawdziwy Tom Hanks.

Keanu Reeves, 2018 rok

foto: laykni.com

W odpowiednim czasie i we właściwym miejscu! Mają farta!

Główne zdjęcie: laykni.com