Maluch miał aż dwóch wspólników

Rodzice trzech dzieciaków zamieścili wideo, na którym widać, że rodzeństwo jest zawsze gotowe, by pomóc. Na przykład wyciągnąć z łóżeczka, żeby się pobawić.

Jason Eadie, ojciec trójki dzieci, udostępnił na TikTok filmik, na którym widać, jak dwoje z jego dzieci uczy trzecie (najmłodsze), jak wydostać się z łóżeczka. Jest to wspaniały przykład pracy zespołowej, wzajemnego wsparcia i wyjątkowych umiejętności pedagogicznych!

Zaczyna się, gdy do małego Brysona, śpiącego w swoim łóżeczku, podchodzi jego starszy brat, Blake, budzi go i pyta: „Noonu, czy chcesz wyjść ze swojego łóżeczka, żeby się ze mną pobawić? Nauczę Cię!”.

Następnie najstarszy tłumaczy najmłodszemu, że wystarczy przerzucić nogę przez barierkę, oprzeć się o komodę i wyjść. Na początku mały Bryson odmawia.

Ale wtedy jego starsza siostra, Brooklyn, przejmuje kontrolę. Blake próbuje jej powiedzieć, że Bryson powiedział „nie” i należy go zostawić w spokoju. Ale maluch już chce wyjść i pobawić się z siostrą.

Dziewczynka tłumaczy, jak przerzucić nogę i oprzeć się o komodę, zabiera okulary młodszego brata, żeby na nie przez przypadek nie nadepnął, i zachęca go do tego. Brooklyn pomaga dziecku zejść z komody. Blake jest szczęśliwy z powodu brata, Brooklyn z dumą mówi: „Ja go nauczyłam!”. Bryson otrzymuje swoje okulary i wszyscy trzej uciekają by się bawić.

Source: TikTok

Komentatorzy zauważyli, że wygląda to na wyćwiczony schemat ucieczki, wymyślony kiedyś przez starsze dzieci, a teraz przekazujący cenną umiejętność młodszemu. Wielu podziwiało inteligencję dzieci, ich pracę zespołową i szacunek do siebie nawzajem. Jeden z użytkowników stwierdził, że od razu widać, że dzieci są dobrze wychowane i dobrze się ze sobą dogadują.

Ich rodzice tylko potwierdzili tę opinię: Brooklyn, Blake i Bryson są nierozłączni i wszystko chcą robić razem.

Aktorka Kristen Bell zamieściła filmik na swoim Instagramie, podpisując go: „Ciekawość, cierpliwość, lenistwo, wsparcie, patronat, druga szansa, stanowczość”. W tym filmiku jest tyle energii, którą chciałabym zabrać ze sobą w 2022 rok.”

W niemałym stopniu przyczyniło się to do wzrostu zainteresowania filmikiem. W momencie pisania tego artykułu, filmik miał 32 miliony wyświetleń na TikTok.

Kilku komentatorów radziło rodzicom, by przesunęli komodę: na wszelki wypadek. Mebel został przesunięty, ale w tajemniczy sposób wrócił z powrotem!

Zaskakujący powrót komody na swoje miejsce został odkryty dzięki nagraniu. Okazało się, że Brooklyn przeniosła szafkę na prośbę Brysona. Pomogła też dziecku zejść z powrotem na podłogę.

Source: TikTok

Wkrótce Bryson będzie miał zwykłe łóżko.

Główne zdjęcie: google.com