Komu żona księcia Williama powierza swoje sekrety

Historia miłości księcia Williama i Kate Middleton jest znana każdemu, kto interesuje się brytyjską rodziną królewską. Jeśli jesteś jednym z ich fanów, być może pamiętasz, że w czasie studiów Kate i William mieszkali w jednym domu z kolegami z klasy. Książę i księżna Cambridge nadal utrzymują z nimi kontakt. Bliskie otoczenie członków rodziny królewskiej jest sprawą najwyższej wagi. Wejście do tego kręgu jest trudne. Zaufanie takich osób zdobywa się przez dziesięciolecia. Nic więc dziwnego, że większość przyjaciół wszystkich bezpośrednich krewnych Elżbiety II pochodzi z dzieciństwa. Kate Middleton wyznaje tę samą „zasadę”.

Lady Laura i James Meade

James jest jednym z najbliższych przyjaciół księcia Williama, uczestniczy w wielu wydarzeniach organizowanych przez brytyjską rodzinę królewską i bierze udział we wszystkich uroczystościach rodzinnych. Jeszcze przed ślubem Williama i Kate, James często chronił narzeczoną swojego przyjaciela na przyjęciach, kiedy protokół nakazywał, aby nie przebywała w pobliżu następcy tronu. W 2011 roku Meade był jednym z drużbów Williama na jego ślubie, a w 2013 roku przyjaciele zamienili się miejscami, gdy James ożenił się z Lady Laurą Meade.

foto: tatler.ru

Oboje, nawiasem mówiąc, są rodzicami chrzestnymi dzieci Williama i Kate. James - księżniczki Charlotte, a Laura - księcia Louis. Para mieszka w pobliżu Anmer Hall Manor w Norfolk, więc często spędza czas z rodziną królewską.

Emilia Jardine i David Paterson

Emilia jest przyjaciółką Kate jeszcze z liceum. Dziewczyny chodziły razem do Marlborough College i udało im się utrzymać przyjaźń przez lata. Brytyjscy dziennikarze nie bez powodu nazywają Paterson najlepszą przyjaciółką księżnej. Po pierwsze, jest ona jedną z przyjaciółek Kate od czasów liceum. Po drugie, wraz z Emilią, Middleton przeszła przez rozstanie z Williamem w 2007 roku. W tym czasie wierna przyjaciółka postanowiła przywrócić Kate do życia, zapraszając ją na wakacje na Ibizie. Po trzecie, Paterson jest matką chrzestną księcia George'a. Emilia pracowała również jako projektantka wnętrz przy Pałacu Kensington i rezydencji książąt Cambridge w Anmer Hall.

foto: tatler.ru

Kate z kolei zadbała o udane życie miłosne przyjaciółki i zapoznała ją z przyjacielem księcia Williama z Eton, Davidem Patersonem. Pary nadal się przyjaźnią.

Trini Foyle

foto: tatler.ru

Trini studiowała również z Kate i Emilią w Marlborough. Następnie zdecydowała się kontynuować naukę w Szkocji. Ale nie w St Andrews, jak Kate, lecz w Edynburgu. Teraz były koleżanki z klasy wychowują dzieci w tym samym wieku: Foyle ma syna Alexandra, który jest w tym samym wieku co książę George i jest jego przyjacielem. Obaj regularnie grają razem w Kensington Gardens.

Sophie Carter

foto: tatler.ru

Przyjaciółka wszystkich Middletonów, która była zarówno na ślubie Kate i Williama, jak i na ślubie Pippy z Jamesem Matthewsem. Również na ślubie księcia Harry'ego i Meghan. W 2015 roku Sophie została matką chrzestną księżniczki Charlotte. Przyjaciółka Kate spotykała się kiedyś z bliskim przyjacielem księcia Williama, Thomasem van Straubenzee. Obecnie Carter mieszka również w Norfolk.

Hannah Carter

foto: tatler.ru

Inna szkolna przyjaciółka Kate i szwagierka - Sophie. W maju 2012 roku Kate i William wzięli udział w ślubie Hannah i Roberta Carterów, mimo że zbiegło się to z pierwszą rocznicą ślubu pary. Hannah jest matką chrzestną księcia Louisa.

Główne zdjęcie: tatler.ru