Czasami wybryki zwierząt domowych mogą być niewiarygodnie zabawne. Ale wybryki grubszych zwierzaków... Jeśli zostaną złapane na wideo, to filmiki zaczynają się rozprzestrzeniać z niewiarygodną prędkością. Postanowiliśmy opowiedzieć o jednym z takich filmików.

Bohaterem tej historii jest królik Nelson. Dopiero niedawno skończył osiem miesięcy, a już znacznie wyprzedza swoich rówieśników pod względem masy ciała.

Nelson uwielbia wychodzić na zewnątrz, więc specjalnie dla niego zrobiono specjalne wejście. Wszystko było dobrze, dopóki Nelson nie przybrał na wadze jeszcze bardziej. Właściciele nagrali, jak ich pupil usilnie próbuje przedostać się przez drzwi, zaklinowuje się i... wychodzi na korytarz z wyrwanym otworem.

Filmik okazał się niesamowicie zabawny. Natomiast właściciele Nelsona niezbyt się cieszą, bo teraz muszą naprawić drzwi i poszerzyć właz dla swojego „dużego chłopca”.

Source: youtube.com

Komentatorzy postanowili stanąć w obronie tego niezdarnego króliczka: „Ten króliczek jest tak uroczo słodki. Nie jest gruby, jest po prostu puszysty.” Brzmi całkiem przekonująco!

Główne zdjęcie: lemurov.net