Są kobiety, które wywrócą świat do góry nogami, aby dostać to, czego pragną. Mają silną wolę i nieugięty charakter. Można im pozazdrościć wytrwałości, bo nie każda kobieta potrafi podążać za swoim celem, iść nawet po trupach.

Astrologowie uważają, że nie należy wchodzić w konflikt z takimi osobami, bo inaczej wszystko może się potoczyć niezbyt dobrze.

Baran

Pierwsze wrażenie może być mylące. Kobiety spod znaku Baran często wydają się wrażliwe i delikatne. Lubią jednak być niezależne i są gotowe walczyć o swoje przekonania. Dopóki nie zostanie im wypowiedziana wojna, zachowają się spokojnie. Wystarczy jednak przekroczyć granicę co jest dozwolone, gdy ruszają do ataku, w którym z większym prawdopodobieństwem wygrają.

Byk

Ich współczucie i życzliwość sprawiają, że ludzie zawsze ich lubią. Nie widać, że pod maską kryje się żelazna dama. Pierwsze wrażenie może być mylące. Jeśli przekroczysz granicę przestrzeni osobistej kobiety spod znaku Byk, wtedy zobaczysz zupełnie inną osobowość – wściekłą i zawziętą. Bądź ostrożny w bliskich kontaktach z kobietami spod znaku Byk.

Koziorożec

Ten znak zawsze był znany z umiejętności kontrolowania sytuacji i utrzymywania się w granicach przyzwoitości. Rzadko używają przekleństw lub wdają się w kłótnie, ponieważ wiedzą, jak kontrolować swoje emocje. Często są obojętne, w ten sposób odsuwają się od negatywnych wpływów innych ludzi. Jeśli jednak klasyczne metody nie zadziałają, kobiety spod znaku Koziorożec mogą ruszyć do ataku. Staraj się zachować dystans w takich chwilach.

Główne zdjęcie: turba-urba.org