Wspomnienia pierwszej miłości, wyjątkowa podróż. Te słodkie wspomnienia mogą prowadzić nas do życia przeszłością, ale w umiarze mogą być korzystne.

Piosenka przywołuje wspomnienia dawnej miłości. Zapach biszkoptów przenosi Cię z powrotem do czasów dzieciństwa, ponieważ przypomina te bułeczki, które piekła Twoja babcia. Grupa młodych ludzi z plecakami, którzy wsiadają do pociągu, przywołuje wspomnienia beztroskiej i radosnej młodości… Nostalgia to smutne uczucie. Pamiętamy, jak dobrze było kiedyś, ale z tęsknotą zdajemy sobie sprawę, że tego wszystkiego nie można przywrócić. Na tym polega ból pamięci. Przeszłość wydaje się niezapomniana i jedyna. Tęsknimy za czymś za czymś, co uczyniło cię szczęśliwym, kompletnym, doskonałym.

Nostalgia może dotyczyć domu, w którym mieszkałeś jako dziecko, kraju lub miasta z którego pochodzisz. Nostalgia za dzieciństwem i młodością, najprzyjemniejsza, ale jednocześnie smutna. Smutno, że wszystko mija... Kiedy słucham muzyki z dzieciństwa, jestem naładowany optymizmem i spontanicznością. Pamiętasz jaki byłeś za młodo? Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zawsze takim pozostał. Tańcz do przeboju Modern Talking…

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: storyfox.ru