Pewien mężczyzna wymyślił sposób na relaks w domu bez przeszkadzających mu zwierząt. Sfilmował to i wrzucił do Internetu...

Właściciel psa i dwóch kotów postanowił położyć się na materacu, który wcześniej umieścił w namiocie z moskitierą. Początkowo zwierzęta były dość spokojne. Pierwszym, który zainteresował się nietypową konstrukcją był rudy kot. Długo chodził wokół mężczyzny, próbując wymyślić, jak się do niego zbliżyć. Po pewnym czasie pies również zmęczył się leżeniem i obserwowaniem. Mężczyzna zdał sobie sprawę, że zwierzęta nie dadzą mu spać. Wpuścił ich do swojego namiotu.

Przezabawny filmik rozbawił miliony użytkowników Internetu. Kilka tysięcy subskrybentów pozostawiło swoją opinię na temat wideo w komentarzach: „Jak bardzo cię kochają, śmiałam się serdecznie”, „Najpiękniejsza rzecz, jaką widziałam od jakiegoś czasu. Po oglądania tego filmiku mam tyle dobrych emocji, że nie potrafię ich wyrazić. Super, że są właścicieli i zwierzęta, które mieszkają w miłości”, „Ach, jak ja się śmiałam. Dziękuję za dobry humor”, „Jakie to wierne i kochające puchate zwierzaki. Kochają właściciela. Bardzo uroczy filmik. A Milky zawsze znajdzie idealne rozwiązanie!”, „Biedny mały Tan, ileż to okrążeń zrobił wokół namiotu, bardzo chcąc znaleźć wejście. Milky, jak sądzę, myślał, że właściciel został uwięziony przez to niezrozumiałe coś i trzeba go ratować.”

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: google.com