W Pensylwanii kobieta znalazła dziwne stworzenie w pobliżu swojego domu. Postanowiliśmy dowiedzieć się co to za zwierzę.

Christina Ait, spacerując po swoim podwórku, zauważyła dziwne ślady, które bardzo przypominały odciski psich łap. Krótkie poszukiwania pozwoliły kobiecie odnaleźć to zwierzę - trzęsło się i wyglądało na wyczerpane, więc Christina postanowiła mu pomóc. Zwabiła go do piwnicy, aby go ogrzać i zaoferować mu jedzenie.

Zwierzę było tak bardzo wyczerpane, że nie sposób było określić jego gatunku. Był to albo wycieńczony dziki kojot, albo bezdomny pies.

Kobieta zrobiła zdjęcia zwierzęcia i zamieściła je w mediach społecznościowych. Przedstawiciele Pennsylvania Society for the Prevention of Cruelty to Animals zwrócili uwagę na zdjęcia. Wolontariusze przybyli na miejsce zdarzenia i złapali zwierzę, nie czyniąc mu krzywdy i nie powodując żadnego dyskomfortu. Pracownicy również nie byli w stanie określić co to za zwierzę.

foto: lemurov.net

Dziwne zwierzę zostało przewiezione do rezerwatu przyrody w celu przeprowadzenia dalszych badań i testów DNA. Tam zwierzę otrzyma pomoc w powrocie do zdrowia, ale już czuje się znacznie lepiej.

Christine, która znalazła zwierzę, cieszy się, że potrafiła mu pomóc. Jeśli zwierzę okaże się kojotem, postara się być przy nim, gdy jej podopieczny zostanie wypuszczony na wolność. Jeśli jest psem, ona i jej mąż chętnie zapewnią psu bezpieczną przystań.

Główne zdjęcie: lemurov.net