Zrezygnowani z posiadania dzieci nie tylko z powodu młodości.

Na pewno znają sekret młodości, bo mają 60 lat, a wyglądają na 25. Ale ta słynna para chińskich aktorów postanowiła zostać na zawsze tylko we dwoje. Opowiadamy, dlaczego piękna, utalentowana i zamożna para zrezygnowała z posiadania dzieci i jak ta decyzja wpłynęła na ich życie.

Skupili się na swojej karierze

Lu Songxian i Mai Jingting są prawdziwymi chińskimi celebrytami. Sławę przyniosły im lata 80. i 90. Główną rolę Lu zagrał jako bohater filmu „The Swordsman” - Linghu Chong. Wtedy mężczyzna dosłownie zyskał armię fanów i otrzymał propozycje od reżyserów, którzy docenili jego talent. Urodzony w 1961 roku Lu Songxian jest o 4 lata starszy od swojej drugiej połówki.

Urodzona w 1965 roku Mai Jingting była dość popularną prezenterką w Hong Kongu we wczesnych latach 80-tych. Wtedy piękna i utalentowana Chinka spróbowała swoich sił jako aktorka. Zagrała w wielu klasycznych dramatach i serialach telewizyjnych. Jednak po ślubie z Lu, kobieta przestała pojawiać się na ekranach i zajęła się życiem rodzinnym.

Ukrywali związek przed krewnymi i nie spieszyli się z zawarciem małżeństwa

Okazało się, że ta chińska para miała wiele do pokonania na swojej drodze do szczęścia. Lu Songxian i Mai Jingting znali się od dzieciństwa. Uczucia pojawiły się już w młodości, ale społeczeństwo potępiało ich związek. Zakochani byli dalekimi kuzynami.

foto: femmie.ru

Przez 14 lat próbowali pozbyć się swoich uczuć i spotykali się w tajemnicy przed wszystkimi bliskimi. Ale w 1998 roku postanowili przestać się męczyć. Oboje mieli wtedy po 30 lat. Mieli dobrą karierę, stali się gwiazdami i dobrze zarabiali. Jedyne, z czym był problem, to z ich życiem osobistym.

Pobrali się spontanicznie w 2008 roku, kiedy Lu i Mai wybrali się na wycieczkę. Młoda para nie powiedziała nawet swoim rodzicom o ceremonii w świątyni. Para jest szczęśliwie razem od 24 lat i nie ma dzieci.

foto: femmie.ru

Wzięli dwie ascezy i dotrzymali słowa przez wiele lat

Na początku swojego związku Lu i Mai złożyli sobie obietnicę, że nie będą mieli dzieci. Para nie udzieliła komentarza w tej sprawie. Ale najwyraźniej para zrobiła to z powodów etycznych. W końcu małżeństwa między rodzeństwem nie bez powodu nie są mile widziane.

Zamiast tego para zaczęła budować swoją karierę. Teraz mają dobry standard życia i stały dochód. I w ten sposób ich poziom stresu jest zredukowany do minimum. Co jest dobre dla ich dobrego samopoczucia.

foto: femmie.ru

Drugą ascezą pary było przyjęcie wegetarianizmu. Nie chcą pozbawiać życia zwierząt, aby zaspokoić swój głód i pilnują tego, co jedzą. Od 24 lat Lu i Mai stawiają na żywność pochodzenia roślinnego. Ma to bezpośredni wpływ na ich wygląd.

Teraz Mai ma 56 lat, a Lu ma 60 lat. Wyglądają dużo młodziej niż na ich prawdziwy wiek. Skóra obojga partnerów wygląda zdrowo. W dodatku są wyraźnie szczęśliwi razem. Promienieją blaskiem tak intensywnym, że widać to nawet na ich wspólnych zdjęciach.

Wygląda na to, że bezstresowość to sekret urody i młodości Lu i Mai. Para mogła to osiągnąć tylko rezygnując z dzieci i mięsa. Oboje podjęli też pracę, którą kochają, zarobili dużo pieniędzy i codziennie cieszą się wzajemną miłością.

Główne zdjęcie: femmie.ru