Ma problemy z pamięcią, ale zwierzę nie zapomina, jak bardzo kocha swoich bliskich.

Brytyjska kotka o imieniu Catsby, która cierpi na problemy ze słuchem i pamięcią, stała się gwiazdą mediów społecznościowych po filmie, w którym szuka właścicieli. Wideo stało się popularne i zdobyło 17 milionów wyświetleń na TikTok.

Nagranie wideo pokazuje kotkę miauczącą głośno i niespokojnie, ponieważ nie może znaleźć swoich właścicieli. Kiedy właścicielka zbliża się do Catsby, kotka zauważa osobę i wita ją znacznie radośniejszym miauczeniem.

Jak twierdzi właścicielka, Catsby często potrzebuje potwierdzenia obecności swoich właścicieli. Na innych filmikach często przechodzą z jednej części domu do drugiej, żeby kotka się nie martwiła.

Catsby jest głucha od momentu adopcji. Zwierzę cierpi również na problemy z pamięcią. W komentarzach wielu użytkowników zauważyło, jak ciepła jest relacja między kotką a człowiekiem. „To najszczęśliwsze „miau”, jakie kiedykolwiek słyszałem” - napisał jeden z nich. „Czasami zapomina, gdzie jesteś, ale zawsze pamięta, że cię kocha” - zauważył inny. „Uwielbiam sposób, w jaki miauczenie kotów zmienia się, gdy cię widzą. Miałam starszą kotkę, która zawsze była bardzo szczęśliwa, gdy nas widziała” - wspomina trzeci użytkownik.

Source: TikTok

Główne zdjęcie: moya-planeta.ru