Leah Isadora nie ma tytułu, ale jej matka, księżniczka Martha-Louise, jest czwarta w kolejce do tronu Norwegii. Co ciekawe, rodzice dziewczyny nazwali ją na cześć bohaterki Gwiezdnych Wojen. Chcemy opowiedzieć historię gwiazdy TikTok.

Dziewczyna ma szesnaście lat i wygląda na to, że jeszcze nie zdecydowała się na przyszły zawód. Ale jej hobby przyniosło jej już sławę w mediach społecznościowych i uznanie w ojczyźnie. W zeszłym roku Leah została wybrana „Influencerką Roku” w Norwegii.

Dziewczyna jest pasjonatką makijażu artystycznego. Nie tylko zdradza zawiłości makijażu i zabiegów pielęgnacyjnych, ale także odtwarza charakteryzację postaci z ekranu, takich jak „Grinch” czy „Gnijąca Panna Młoda”. Leah ma dwie strony na Instagramie, jedną poświęconą sztuce makijażu, a drugą modzie i stylowi.

Przy okazji, dziewczyna dopiero niedawno stała się aktywną użytkowniczką mediów społecznych, ale już ma ponad 120 tysięcy subskrybentów. Od czasu do czasu publikuje filmiki z członkami swojej rodziny, np. ostatnio nagrała zabawny taniec do Tik Tok razem z mamą. Przed wybuchem pandemii księżniczka Martha-Louise powiedziała dziennikarzom, że wraz z trzema córkami planuje przeprowadzić się do Stanów Zjednoczonych, ale z powodu pandemii musiała zmienić plany. Jednak sądząc po postach na profilu, młoda Leah nie rezygnuje z podróży. Często dzieli się z subskrybentami zdjęciami z różnych miejsc - Los Angeles, Dubaju czy wysp oceanicznych.

Panujący król i królowa Norwegii, dziadkowie Leah, przychylnie patrzą na działalność dziewczyny i jej poszukiwanie siebie. Swoją drogą, jej matka jest o wiele bardziej skłonna do szokowania publiczności. Na przykład, po rozwodzie z ojcem Leah, pisarzem Ari Behnem, zaczęła ona spotykać się z szamanem Durkiem, guru hollywoodzkich gwiazd Niny Dobrev i Gwyneth Paltrow.

Co więcej, księżniczka ogłosiła, że posiada paranormalne moce. Powiedziała, że jest w stanie komunikować się z aniołami i rozumieć zwierzęta. Martha-Louise napisała książkę „The Spiritual Password” i otworzyła centrum ezoteryczne, w którym pomaga tym, którzy chcą nauczyć się rozmawiać z aniołami.

Główne zdjęcie: lemurov.net