Chinka zauważyła znamię na ramieniu dziewczyny i zapytała o to jej rodziców. Odpowiedź sprawiła, że zalała się łzami.

Kobieta, która uczestniczyła w weselu swojego syna, zalała się łzami radości po tym, jak odkryła, że panna młoda to jej dawno zaginiona córka. To się wydarzyło 31 marca 2021 r. w Suzhou w prowincji Jiangsu w Chinach. Teściowa zauważyła na ramieniu panny młodej znamię podobne do tego, które widniało na ramieniu jej zaginionej córki. Zauważywszy to, kobieta podeszła do rodziców panny młodej i zapytała, czy ich córka nie została adoptowana ponad 20 lat temu. Rodzina panny młodej była zaskoczona tym pytaniem, gdyż adopcja odbywała się w tajemnicy.

Jednak rodzice dziewczyny powiedzieli, że ponad 20 lat temu znaleźli na poboczu drogi małą dziewczynkę, którą wychowywali jak własną córkę. Słysząc tę historię, panna młoda zalała się łzami. Chciała dowiedzieć się więcej o swoich biologicznych rodzicach, więc opisała moment, w którym poznała swoją biologiczną matkę jako „szczęśliwszy niż sam dzień ślubu”. Na tym jednak historia się nie skończyła. Wiadomo, że małżeństwo między bliskimi krewnymi jest nielegalne w prawie wszystkich krajach. Dziewczyna zaniepokoiła się, że wyjdzie za mąż za swojego starszego brata.

foto: google

Teściowa wyjaśniła jednak, że nie będzie żadnych zakazów przeciwko ich małżeństwu, ponieważ pan młody również był kiedyś adoptowany. Kobieta adoptowała chłopca po tym, jak straciła wszelką nadzieję na odnalezienie zaginionej córki. Szukała jej od lat, ale bezskutecznie. Nie byłoby problemu w małżeństwie młodych, ponieważ nie są biologicznym rodzeństwem. Panna młoda przyjęła to z ulgą i para dokończyła ceremonię ślubną. Goście złożyli Młodej Parze najserdeczniejsze życzenia w tym podwójnie radosnym dniu.

Główne zdjęcie: google.com