Mieszkaniec Chin od ponad 20 lat próbował odnaleźć swoją biologiczną matkę i udało mu się to z pomocą mapy, którą sam stworzył. Według 37-letniego mężczyzny został on porwany i sprzedany rodzinie poszukującej dziecka.

Lee, bo tak ma na imię mężczyzna, dorastał w dobrej rodzinie i nie był zaniedbywany przez rodziców, mimo swojej okropnej historii. Jednak przez całe życie powracające wspomnienia z przeszłości nie pozwalały mu żyć w spokoju.

Kiedy opowiedział rodzinie o wspomnieniach, postanowili powiedzieć mu całą prawdę. Mimo że mężczyzna nie pamiętał miasta, a tym bardziej szczegółów, był zdeterminowany, by odnaleźć swoich biologicznych rodziców.

foto: mirfactov.com

Lee narysował mapę pokazującą przybliżone położenie domów, krajobraz, opierając się jedynie na swoich wspomnieniach. Opublikował ją w Internecie, a po pewnym czasie internauci, z pomocą lokalnej policji, pomogli mężczyźnie odnaleźć podobną lokalizację. Udało im się również odnaleźć kobietę, która pasowała do opisu.

foto: mirfactov.com

Test DNA wykazał, że to rzeczywiście była biologiczna matka Lee. Już w 2022 roku mężczyzna ma zamiar spotkać się osobiście ze swoimi prawdziwymi rodzicami, aby na nowo nawiązać relacje i poznać pełną historię tamtych wydarzeń.

foto: mirfactov.com

Główne zdjęcie: mirfactov.com