Osoby wysoko wrażliwe nie mogą czytać „Mumu” bez łez i nie płakać nad smutną piosenką.

Astrologowie opowiadają, z osobami spod których znaków zodiaku najlepiej nie iść do kina na dramat.

Waga

Najbardziej lojalny przyjaciel. Zaprzyjaźni się ze wszystkimi bez wyjątku i jako pierwszy nawiąże kontakty towarzyskie. Przyczyną jego towarzyskości jest strach przed samotnością.

Samotność przeraża go do tego stopnia, że może prowadzić do choroby psychicznej. Ten znak jest przyzwyczajony do polegania na opinii innych. Obojętna postawa dla niego - najgorsza kara.

Waga jest tak krucha jak wiosenny kwiat. Każde nieostrożne słowo może zniszczyć poczucie własnej wartości i pozbawić pewności siebie.

Rak

Może wydawać się wycofany i zamknięty w sobie. Jest spokojny na publiczności, ale w środku ma burzę różnych emocji.

Ma bogatą wyobraźnię i wzrusza się z powodu najdrobniejszych rzeczy.

Jeśli nie odpowiesz na telefon od niego, będzie stał obok twoich drzwi po 5 minutach z pełnym przekonaniem, że zdarzyło się coś złego. To prawdziwy panikarz, dla którego każda zwykła sytuacja jest pretekstem do wezwania służb ratunkowych i pospieszenia z pomocą.

Lew

Szlachetny obrońca z wrażliwym sercem. Wstydzi się swojego sentymentalizmu i ukrywa go za ostentacyjną brawurą.

Uparcie odgrywa rolę egoistycznego narcyza, ale chętnie wyciąga pomocną dłoń do wszystkich potrzebujących. Pogrążą się w bagnie kompleksów, jeśli nie czuje wsparcia bliskich lub nie usłyszy słowa aprobaty.

Uparcie odgrywa rolę nieustraszonego bohatera, ale może rozpłakać się na widok bezdomnego szczeniaka.

Ryby

Klasyczna ofiara. Rozjemca, słowa którego mogą doprowadzić do zawału.

Naiwny, wrażliwy i marzycielski. Nie chce być na widoku i boi się wyjść ze swojej strefy komfortu. Marzy o przygodzie, ale waha się, czy zmienić swój styl życia. Nie lubi brać na siebie odpowiedzialności.

Jednocześnie uwielbia czuć się jak głowa rodziny i wydawać rozkazy. Nadmiernie wrażliwy na słowa, gesty i działania. Ma dużą wyobraźnię i często wyolbrzymia powagę problemów.

Główne zdjęcie: google.com